Babach OÜ
Registrisse kantud 11500757Babach OÜ (registrikood 11500757) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala visuaalkunstiloome (EMTAK 90121). 2025. aasta müügitulu oli 6 452 eurot ja puhaskasum 998 eurot, bilansimaht 18 825 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristjan Bachman. Juhatuse liige on Kristjan Bachman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.08.2008 (18 a 1 k) · Tiigi tn 13, Tartu linn, 51003
Registriandmed KMKR EE101525390 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101525390
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Visuaalkunstiloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,5 % | 2024: 13,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,3 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 97,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 26,9 |
| Müügitulu kasv | −9,2 % | 2024: −37,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 452 | 7 108 | 11 373 | 20 645 | 9 923 | 7 425 | 9 821 |
| Puhaskasum | 998 | 934 | 1 333 | 2 396 | -1 143 | -1 349 | 1 135 |
| Käibevara | 15 217 | 14 946 | 13 493 | 13 213 | 10 669 | 11 440 | 12 714 |
| Põhivara | 3 608 | 3 437 | 3 741 | 3 322 | 3 030 | 3 342 | 3 109 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 825 | 18 383 | 17 234 | 16 535 | 13 699 | 14 782 | 15 823 |
| Kohustised kokku | 0 | 555 | 317 | 951 | 511 | 432 | 81 |
| Omakapital | 18 825 | 17 828 | 16 917 | 15 584 | 13 188 | 14 350 | 15 742 |
| Kasumimarginaal | 15,5 % | 13,1 % | 11,7 % | 11,6 % | -11,5 % | -18,2 % | 11,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 15 217 € · 80,8 %
- Põhivara 3 608 € · 19,2 %
- Omakapital 18 825 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 731 € | 4 756 € | 16 048 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 313 € | 4 025 € | 14 322 € | 5 |
| I kv 2026 | 653 € | 714 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2025 | 1 343 € | 312 € | 4 410 € | 0 |
| III kv 2025 | 366 € | 0 € | 1 796 € | 0 |
| II kv 2025 | 38 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 216 € | 0 € | 1 391 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 372 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 577 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 585 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 48,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 349 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Bachman
- Tartu linn, Tähe tn 65 // 67 korteriühistu Juhatuse liige
- MTÜ Pärnumaa Militaarajaloo Keskus Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 36 773 | 679 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rahvusarhiiv · maksed 35 571 €
- Põltsamaa Vallavalitsus · maksed 942 €
- Paide Gümnaasium · maksed 260 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20042042 / 5
-
30.04.2018Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 20042042 / M1
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20042042 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20042042 / 3
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20042042 / 2
-
26.08.2008Esmakanne Ä 42042
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 06.07.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |