Elexdre OÜ
Registrisse kantud 11510247Elexdre OÜ (registrikood 11510247) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Leppneeme küla, tegevusala elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus (EMTAK 43211). 2023. aasta müügitulu oli 35 891 eurot ja puhaskasum -43 946 eurot, bilansimaht 64 456 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raido Käär. Juhatuse liige on Raido Käär. Maksuvõlg on 27 666,22 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.06.2008 (18 a 4 k) · Kivimäe tee 1, Leppneeme küla, 74009
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -122,4 % | 2022: -7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1 718,0 % | 2022: -21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,0 % | 2022: 46,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2022: 2,1 |
| Müügitulu kasv | −72,6 % | 2022: −7,0 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 891 | 130 810 | 140 607 | 136 753 | 216 568 |
| Puhaskasum | -43 946 | -9 801 | -22 713 | -38 469 | 17 239 |
| Käibevara | 63 301 | 94 822 | 94 186 | 101 362 | 152 285 |
| Põhivara | 1 155 | 5 647 | 11 389 | 21 074 | 36 537 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 64 456 | 100 469 | 105 575 | 122 436 | 188 822 |
| Kohustised kokku | 61 898 | 53 965 | 49 270 | 43 418 | 71 335 |
| Omakapital | 2 558 | 46 504 | 56 305 | 79 018 | 117 487 |
| Kasumimarginaal | -122,4 % | -7,5 % | -16,2 % | -28,1 % | 8,0 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 63 301 € · 98,2 %
- Põhivara 1 155 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 57 020 € · 88,5 %
- Pikaajalised kohustised 4 878 € · 7,6 %
- Omakapital 2 558 € · 4,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 96,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 1 117 € | 1 373 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 3 460 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 5 383 € | 1 739 € | 4 791 € | 2 |
| II kv 2023 | 16 220 € | 12 202 € | 18 404 € | 3 |
| I kv 2023 | 0 € | 400 € | 23 015 € | 3 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 372 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 458 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 122,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 27 666,22 €
- 29.09.2026 29 619,02 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKivimäe tee 1, Leppneeme küla, 74009
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 18. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Viimsi vald 17 päeva
- 20. Suurimad maksuvõlad · Viimsi vald 27 666 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.10.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10118499 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10118499 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10118499 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10118499 / 6
-
09.12.2011Muutmiskanne Ä 10118499 / 5
-
05.08.2009Muutmiskanne Ä 118499 / 4
-
18.06.2009Muutmiskanne Ä 118499 / 3
-
06.11.2008Muutmiskanne Ä 118499 / 2
-
12.06.2008Esmakanne Ä 118499
-
19.05.2008Esmakanne Ä 118499 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 22.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |