Framer OÜ
Registrisse kantud 11510307Framer OÜ (registrikood 11510307) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 20 900 eurot ja puhaskasum 2 616 eurot, bilansimaht 110 875 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Martin Rikolas. Juhatuse liige on Martin Rikolas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.06.2008 (18 a 4 k) · Nurmenuku tee 29, Tallinn, 11914
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,5 % | 2024: -10,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,9 % | 2024: -1,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,3 % | 2024: 78,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,5 | 2024: 9,2 |
| Müügitulu kasv | +42,1 % | 2024: −46,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 900 | 14 705 | 27 340 | 30 980 | 38 995 | 28 260 | 38 470 |
| Puhaskasum | 2 616 | -1 526 | 3 523 | 10 074 | 22 929 | 12 142 | 26 973 |
| Käibevara | 106 090 | 101 383 | 100 049 | 93 458 | 79 984 | 65 379 | 49 596 |
| Põhivara | 4 785 | 11 165 | 17 545 | 23 925 | 46 849 | 31 626 | 40 842 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 110 875 | 112 548 | 117 594 | 117 383 | 126 833 | 97 005 | 90 438 |
| Kohustised kokku | 19 621 | 23 910 | 27 430 | 30 741 | 50 265 | 33 365 | 38 940 |
| Omakapital | 91 254 | 88 638 | 90 164 | 86 642 | 76 568 | 63 640 | 51 498 |
| Kasumimarginaal | 12,5 % | -10,4 % | 12,9 % | 32,5 % | 58,8 % | 43,0 % | 70,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 106 090 € · 95,7 %
- Põhivara 4 785 € · 4,3 %
- Lühiajalised kohustised 11 121 € · 10,0 %
- Pikaajalised kohustised 8 500 € · 7,7 %
- Omakapital 91 254 € · 82,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine põhitegevus 13 700 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 7 200 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 155 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 175 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 282 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 175 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 1 048 € | 298 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 52 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurmenuku tee 29, Tallinn, 11914
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10119032 / 8
-
05.09.2022Muutmiskanne Ä 10119032 / 7
-
15.08.2022Muutmiskanne Ä 10119032 / 6
-
05.07.2022Muutmiskanne Ä 10119032 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10119032 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10119032 / 4
-
27.02.2017Muutmiskanne Ä 10119032 / 3
-
03.02.2016Muutmiskanne Ä 10119032 / 2
-
12.06.2008Esmakanne Ä 119032
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 15.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |