PlanPro OÜ
Registrisse kantud 11512200PlanPro OÜ (registrikood 11512200) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 161 547 eurot ja puhaskasum 574 878 eurot, bilansimaht 1 707 830 eurot. Juhatuse liikmed on Kalev Truusalu, Riina Truusalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.06.2008 (18 a 3 k) · Veeriku tee 24, Tallinn, 12014
Registriandmed KMKR EE101328584 · osakapital 2 560 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101328584
- Osakapital
- 2 560 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 49,5 % | 2024: 55,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 36,5 % | 2024: 46,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,2 % | 2024: 91,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,1 | 2024: 11,5 |
| Müügitulu kasv | +15,5 % | 2024: +14,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +29,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 161 547 | 1 005 728 | 878 718 | 440 457 | 386 425 | 325 272 | 195 024 |
| Puhaskasum | 574 878 | 556 141 | 532 262 | 217 165 | 200 789 | 156 648 | 68 834 |
| Käibevara | 1 577 685 | 1 213 758 | 912 731 | 584 569 | 443 927 | 287 444 | 189 374 |
| Põhivara | 130 145 | 91 317 | 60 343 | 43 431 | 49 376 | 61 327 | 13 493 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 707 830 | 1 305 075 | 973 074 | 628 000 | 493 303 | 348 771 | 202 867 |
| Kohustised kokku | 133 859 | 105 982 | 120 984 | 63 573 | 62 254 | 55 268 | 15 937 |
| Omakapital | 1 573 971 | 1 199 093 | 852 090 | 564 427 | 431 049 | 293 503 | 186 930 |
| Kasumimarginaal | 49,5 % | 55,3 % | 60,6 % | 49,3 % | 52,0 % | 48,2 % | 35,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 577 685 € · 92,4 %
- Põhivara 130 145 € · 7,6 %
- Lühiajalised kohustised 98 218 € · 5,8 %
- Pikaajalised kohustised 35 641 € · 2,1 %
- Omakapital 1 573 971 € · 92,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62101 Programmeerimine põhitegevus 1 160 182 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 1 365 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 119 610 € | 48 933 € | 361 548 € | 11 |
| II kv 2026 | 182 226 € | 56 857 € | 353 639 € | 11 |
| I kv 2026 | 115 270 € | 44 076 € | 330 341 € | 10 |
| IV kv 2025 | 93 471 € | 38 455 € | 284 694 € | 10 |
| III kv 2025 | 94 587 € | 42 147 € | 289 010 € | 8 |
| II kv 2025 | 152 375 € | 41 933 € | 273 850 € | 9 |
| I kv 2025 | 90 739 € | 42 148 € | 283 190 € | 9 |
| IV kv 2024 | 140 328 € | 42 819 € | 287 256 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 39 870 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 311 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 120 516 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 852 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kalev Truusalu
- Tume OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Isikuandmete Kaitse Sihtasutus Tegelik kasusaaja
- IDsec OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVeeriku tee 24, Tallinn, 12014
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 82 125 €
- 35. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 1 041 349 €
- 97. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Info ja side 49,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 753 | 33 252 |
| Müük avalikule sektorile | 1 035 596 | 1 186 757 |
| Toetused kokku | 5 753 | 33 252 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SISEMINISTEERIUM · maksed 198 365 €
- Tallinna Strateegiakeskus · maksed 131 762 €
- Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 89 787 €
- Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · maksed 67 377 €
- Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 58 530 €
- Kaitsevägi · maksed 55 971 €
Riigihanked
4 lepingut 5 aastaga · 1 615 864 € ilma raamlepinguteta-
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · 31.12.2025
-
PlanPro kasutusõigus 400 000 €Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · 28.11.2025
-
PlanPro kasutusõigus 250 000 €Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · 10.01.2024
-
Politsei- ja Piirivalveamet · 05.10.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPlanPro juhtimistarkvara aitab strateegiat, tegevuskavasid, projekte, tööülesandeid, eelarvet ja riske hallata ning tulemusi seirata.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10119263 / 12
-
03.10.2018Muutmiskanne Ä 10119263 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10119263 / 10
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10119263 / 9
-
09.09.2016Muutmiskanne Ä 10119263 / 8
-
03.10.2014Muutmiskanne Ä 10119263 / 7
-
23.05.2014Muutmiskanne Ä 10119263 / 6
-
23.05.2013Muutmiskanne Ä 10119263 / 5
-
20.05.2013Muutmiskanne Ä 10119263 / M3
-
07.03.2013Muutmiskanne Ä 10119263 / M2
-
20.11.2012Muutmiskanne Ä 10119263 / 3
-
20.11.2012Muutmiskanne Ä 10119263 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |