OSAÜHING MN MEDICAL

Registrisse kantud 11514417
☆ Jälgi

OSAÜHING MN MEDICAL (registrikood 11514417) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük (EMTAK 46462). 2025. aasta müügitulu oli 21 003 299 eurot ja puhaskasum 504 405 eurot, bilansimaht 35 394 755 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 03.07.2008 (18 a 3 k) · Suve tn 2, Tallinn, 10149

Müügitulu 2025
21,0 mln €
↓ −15 % vs 2024
Puhaskasum 2025
504 tuh €
↑ +121 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
17
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101282219 · osakapital 600 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101282219
Osakapital
600 000 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 20.07.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
EMTAK 46462

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
35 394 755 €
↑ +12 % vs 2024
Omakapital 2025
26 937 683 €
↓ −2,1 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
010M20M30M40M50M60M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 2,4 % 2024: 0,9 %
Omakapitali tootlus (ROE) 1,9 % 2024: 0,8 %
Omakapitali osakaal varadest 76,1 % 2024: 86,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 3,7 2024: 6,7
Müügitulu kasv −15,2 % 2024: −26,5 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) −17,8 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 21 003 299 24 780 284 33 696 130 24 910 507 35 762 152 56 013 468 29 996 161
Puhaskasum 504 405 228 574 1 700 413 589 211 1 523 197 7 848 486 4 699 124
Käibevara 31 369 877 28 267 204 26 702 086 25 507 230 30 479 969 36 586 390 21 832 828
Põhivara 4 024 878 3 433 743 5 890 191 4 462 308 3 951 379 2 001 578 2 591 274
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 35 394 755 31 700 947 32 592 277 29 969 538 34 431 348 38 587 968 24 424 102
Kohustised kokku 8 457 072 4 190 745 3 465 858 2 493 532 7 294 553 11 974 370 4 681 350
Omakapital 26 937 683 27 510 202 29 126 419 27 476 006 27 136 795 26 613 598 19 742 752
Kasumimarginaal 2,4 % 0,9 % 5,0 % 2,4 % 4,3 % 14,0 % 15,7 %

Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)

Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.

Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 21 775 898 24 804 691 34 586 689 25 676 672 36 269 097 56 394 125 30 014 636
Puhaskasum -290 945 832 279 1 498 613 257 230 1 383 166 7 860 845 4 624 812
Bilansimaht (varad kokku) 34 843 972 31 869 138 32 202 578 29 976 403 34 589 763 38 801 310 24 764 657
Kohustised kokku 9 134 563 4 535 782 3 627 997 2 635 596 7 406 969 12 053 286 4 841 308
Omakapital 25 709 409 27 333 356 28 574 581 27 340 807 27 182 794 26 748 024 19 923 349
Töötajaid 31 29 33 36 32 22 27

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 35 394 755 €
  • Käibevara 31 369 877 € · 88,6 %
  • Põhivara 4 024 878 € · 11,4 %
Rahastus 35 394 755 €
  • Lühiajalised kohustised 8 457 072 € · 23,9 %
  • Omakapital 26 937 683 € · 76,1 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 3,7
Kohustised ÷ bilansimaht 23,9 %
Põhivara osakaal bilansimahust 11,4 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
148 320 €
↑ +28 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
17
2025: 15 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
0100k200k300k400k500k600kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

02,5M5M7,5M10M12,5MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 148 320 € 145 448 € 4 721 403 € 17
II kv 2026 115 736 € 100 451 € 11 861 125 € 17
I kv 2026 501 823 € 146 852 € 5 509 931 € 17
IV kv 2025 113 454 € 101 214 € 12 489 302 € 18
III kv 2025 124 623 € 127 122 € 5 073 529 € 18
II kv 2025 113 255 € 100 844 € 6 227 787 € 18
I kv 2025 377 945 € 166 923 € 3 603 096 € 17
IV kv 2024 94 847 € 95 880 € 5 736 560 € 17

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)49 440 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)48 483 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest98,1 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive3,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)1 573 801 €
Hinnanguline keskmine brutopalk5 484 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Andrei Matveikov
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 21.06.2016
Jekaterina Pankratova
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 07.06.2023

Tegelikud kasusaajad

Andrei Matveikov
Otsene osalus · Eesti · alates 13.01.2021

Osanikud

Andrei Matveikov
585 000 € · 97,50 % · ainuomand · alates 02.09.2023
Svetlana Trofimova
15 000 € · 2,50 % · ühisomand · alates 02.09.2023
Valeri Trofimov
15 000 € · 2,50 % · ühisomand · alates 02.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Suve tn 2, Tallinn, 10149
Juhata: 59.435398, 24.730164
Muu kolme või enama korteriga elamu ehitatud 2014 Samal aadressil veel 37 ettevõtet

Tegevusload ja registreeringud (1)

Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHIS

Ravimiamet

  • Hulgimüük · Hum-ravimid Suve tn 2
    664 · alates 01.02.2011

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 2 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 205 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
050k100k150k200k250k300k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 251 658 167 455
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 248 397 €
  • Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 3 261 €

Riigihanked

3 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta

ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub
MN Medical Kontrollitud 20.09.2026

Medical equipment supply service

HTTPS WordPress

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 23.07.2026
    Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10119520 / 21
  • 22.07.2026
    Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10119520 / M7
  • 02.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10119520 / 20
  • 07.07.2023
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10119520 / 19
  • 07.06.2023
    Muutmiskanne Ä 10119520 / 18
  • 30.05.2023
    Muutmiskanne Ä 10119520 / M2
  • 12.05.2023
    Muutmiskanne Ä 10119520 / 17
  • 15.12.2020
    Muutmiskanne Ä 10119520 / 16
  • 07.12.2020
    Muutmiskanne Ä 10119520 / M1
  • 30.11.2020
    Muutmiskanne Ä 10119520 / 15
  • 02.07.2020
    Muutmiskanne Ä 10119520 / 14
  • 18.06.2020
    Muutmiskanne Ä 10119520 / 13

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 20.07.2026 Keskmise suurusega ettevõtja
2024 21.01.2026 Keskmise suurusega ettevõtja
2023 18.12.2024 Keskmise suurusega ettevõtja
2022 14.07.2023 Keskmise suurusega ettevõtja
2021 22.07.2022 Keskmise suurusega ettevõtja
2020 14.07.2021 Keskmise suurusega ettevõtja
2019 16.09.2020 Keskmise suurusega ettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –