MANGO OÜ
Registrisse kantud 11515457MANGO OÜ (registrikood 11515457) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). 2025. aasta müügitulu oli 358 792 eurot ja puhaskasum 125 007 eurot, bilansimaht 1 254 809 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrus Kõresaar. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liige on Andrus Kõresaar. Maksuvõlg on 2 759,70 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.07.2008 (18 a 3 k) · Tartu mnt 84a, Tallinn, 10112
Registriandmed KMKR EE101247021 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101247021
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu disainerite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 34,8 % | 2024: 28,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,0 % | 2024: 14,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,3 % | 2024: 43,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | +91,7 % | 2024: −33,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 358 792 | 187 167 | 282 440 | 215 591 | 171 984 | 116 475 | 174 600 |
| Puhaskasum | 125 007 | 52 499 | 111 061 | 60 660 | 17 683 | 18 290 | 43 897 |
| Käibevara | 70 431 | 52 681 | 74 681 | 64 744 | 5 070 | 6 223 | 14 841 |
| Põhivara | 1 184 378 | 768 926 | 622 223 | 289 959 | 291 215 | 302 407 | 292 928 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 254 809 | 821 607 | 696 904 | 354 703 | 296 285 | 308 630 | 307 769 |
| Kohustised kokku | 774 712 | 464 517 | 374 409 | 58 024 | 31 986 | 15 004 | 7 994 |
| Omakapital | 480 097 | 357 090 | 322 495 | 296 679 | 264 299 | 293 626 | 299 775 |
| Kasumimarginaal | 34,8 % | 28,0 % | 39,3 % | 28,1 % | 10,3 % | 15,7 % | 25,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 70 431 € · 5,6 %
- Põhivara 1 184 378 € · 94,4 %
- Lühiajalised kohustised 483 041 € · 38,5 %
- Pikaajalised kohustised 291 671 € · 23,2 %
- Omakapital 480 097 € · 38,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
74141 Muu disainerite tegevus põhitegevus 349 592 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 9 200 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 189 € | 0 € | 55 450 € | 0 |
| II kv 2026 | 18 983 € | 0 € | 74 856 € | 0 |
| I kv 2026 | 10 488 € | 0 € | 191 615 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 386 € | 0 € | 81 085 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 30 884 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 875 € | 167 € | 63 300 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 236 € | 500 € | 61 200 € | 0 |
| IV kv 2024 | 10 427 € | 538 € | 44 577 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 063 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 483 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 2 759,70 €
- 29.09.2026 7 726,78 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andrus Kõresaar
- MOTOR OÜ Tegelik kasusaaja
- KOKO arhitektid OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Proto OÜ Juhatuse liige
- KOKO FUND OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Tallinn, Tartu mnt 84a korteriühistu Juhatuse liige
- Tõutsi Lennuklubi Tegelik kasusaaja
- Flug OÜ Juhatuse liige
- PG STUUDIOD OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| BOSON OÜ | 100 % | 2 684 € | 01.09.2023 | 80 €2025 |
| PG STUUDIOD OÜ | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | 32 927 €2025 |
| Elamuskeskus OÜ | 50 % | 1 250 € | 01.09.2023 | 0 €2025 |
| Flug OÜ | 50 % | 150 000 € | 01.02.2024 | 71 842 €2025 |
| KOKO arhitektid OÜ Maksuvõlg | 50 % | 1 278 € | 01.09.2023 | 2 795 532 €2025 |
| KOKO FUND OÜ Maksuvõlg | 50 % | 1 278 € | 02.09.2023 | 299 013 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (8)
-
BOSON OÜ 100 %
-
PG STUUDIOD OÜ 100 %
-
Elamuskeskus OÜ 50 %
-
Flug OÜ 50 %
-
KOKO arhitektid OÜ 50 %
-
KOKO FUND OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 25. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 18,5 %
- 28. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 8 tk
- 47. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 1 254 809 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10119638 / 10
-
06.01.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10119638 / 9
-
21.11.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10119638 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10119638 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10119638 / 6
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10119638 / 5
-
04.10.2011Muutmiskanne Ä 10119638 / 4
-
03.05.2011Muutmiskanne Ä 10119638 / 3
-
30.03.2011Muutmiskanne Ä 10119638 / M2
-
12.01.2010Muutmiskanne Ä 119638 / 2
-
11.01.2010Muutmiskanne Ä 119638 / M1
-
08.07.2008Esmakanne Ä 119638
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |