Timberjack OÜ
Registrisse kantud 11516072Timberjack OÜ (registrikood 11516072) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus (EMTAK 43321). 2024. aasta müügitulu oli 6 850 eurot ja puhaskasum 1 634 eurot, bilansimaht 33 779 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Christopher William Meade. Juhatuse liige on Christopher William Meade. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.07.2008 (18 a 3 k) · Endla tn 56, Tallinn, 10613
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 23,9 % | 2023: 51,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,8 % | 2023: 7,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +38,1 % | 2023: +2 510,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −2,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 850 | 4 960 | 190 | 3 702 | 1 050 | 7 920 |
| Puhaskasum | 1 634 | 2 543 | -1 790 | 613 | -128 | 5 726 |
| Käibevara | 33 779 | 32 145 | 29 602 | 31 392 | 30 929 | 30 920 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 779 | 32 145 | 29 602 | 31 392 | 30 929 | 30 920 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 150 | 12 |
| Omakapital | 33 779 | 32 145 | 29 602 | 31 392 | 30 779 | 30 908 |
| Kasumimarginaal | 23,9 % | 51,3 % | -942,1 % | 16,6 % | -12,2 % | 72,3 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 779 € · 100,0 %
- Omakapital 33 779 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 48 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 32 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 17 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 48 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10119723 / 9
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10119723 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10119723 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10119723 / 6
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10119723 / 5
-
14.04.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10119723 / 4
-
06.06.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10119723 / 3
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 10119723 / 2
-
10.07.2008Esmakanne Ä 119723
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 04.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 24.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 24.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |