Osaühing Introworks
Registrisse kantud 11516942Osaühing Introworks (registrikood 11516942) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata tervishoiualad (EMTAK 8699). 2025. aasta müügitulu oli 8 250 eurot ja puhaskasum 5 511 eurot, bilansimaht 55 606 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Juhan Bernadt. Juhatuse liikmed on Andres Juhan Bernadt, Piret Visnapuu-Bernadt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.07.2008 (18 a 3 k) · Roo tn 34, Tallinn, 10320
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 66,8 % | 2024: 43,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,6 % | 2024: 8,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,5 % | 2024: 77,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,9 | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | −0,8 % | 2024: +342,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 250 | 8 316 | 1 880 | 5 061 | 3 716 | 5 917 | 73 307 |
| Puhaskasum | 5 511 | 3 606 | -2 427 | -354 | -2 749 | -41 853 | 56 796 |
| Käibevara | 55 606 | 54 350 | 50 888 | 50 176 | 47 758 | 48 597 | 93 410 |
| Põhivara | – | – | 0 | 104 | 344 | 779 | 651 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 55 606 | 54 350 | 50 888 | 50 280 | 48 102 | 49 376 | 94 061 |
| Kohustised kokku | 8 052 | 12 306 | 12 450 | 9 415 | 6 883 | 6 245 | 6 402 |
| Omakapital | 47 554 | 42 044 | 38 438 | 40 865 | 41 219 | 43 131 | 87 659 |
| Kasumimarginaal | 66,8 % | 43,4 % | -129,1 % | -7,0 % | -74,0 % | -707,3 % | 77,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 55 606 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 8 052 € · 14,5 %
- Omakapital 47 554 € · 85,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 151 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Juhan Bernadt
- Mittetulundusühing Kuldne Liiga Tegelik kasusaaja
- Altosaar ja Bernadt OÜ Juhatuse liige
- Monrax Arendus UÜ Osanik
-
Piret Visnapuu-Bernadt
- Eesti Psühhoanalüütilise Lasteteraapia Selts Tegelik kasusaaja
- Eesti Väikelaste Vaimse Tervise Liit Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Pro Familia Juhatuse liige
- Parasjagu OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRoo tn 34, Tallinn, 10320
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10119815 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10119815 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10119815 / 7
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10119815 / 6
-
27.11.2012Muutmiskanne Ä 10119815 / 4
-
27.11.2012Muutmiskanne Ä 10119815 / 5
-
30.12.2011Muutmiskanne Ä 10119815 / 3
-
13.09.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10119815 / 2
-
15.07.2008Esmakanne Ä 119815
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |