OÜ Intmec
Registrisse kantud 11517568OÜ Intmec (registrikood 11517568) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 3 030 eurot ja puhaskasum 1 189 eurot, bilansimaht 31 425 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kreeta Kristel Savet. Juhatuse liige on Kreeta Kristel Savet. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2008 (18 a 3 k) · Narva mnt 7d, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 39,2 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,8 % | 2024: 5,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,0 % | 2024: 18,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −37,9 % | 2024: −66,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −33,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 030 | 4 880 | 14 620 | 36 869 | 21 331 | 23 675 | 20 690 |
| Puhaskasum | 1 189 | 356 | 5 222 | 31 623 | 15 093 | 16 849 | 15 144 |
| Käibevara | 31 425 | 34 638 | 53 238 | 41 760 | 28 747 | 23 177 | 18 230 |
| Põhivara | – | – | 0 | 150 | 748 | 1 346 | 1 944 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 425 | 34 638 | 53 238 | 41 910 | 29 495 | 24 523 | 20 174 |
| Kohustised kokku | 23 897 | 28 299 | 37 255 | 3 149 | 7 157 | 2 878 | 4 |
| Omakapital | 7 528 | 6 339 | 15 983 | 38 761 | 22 338 | 21 645 | 20 170 |
| Kasumimarginaal | 39,2 % | 7,3 % | 35,7 % | 85,8 % | 70,8 % | 71,2 % | 73,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 425 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 23 897 € · 76,0 %
- Omakapital 7 528 € · 24,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 76,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 561 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 282 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 646 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 697 € | 217 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 860 € | 241 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 755 € | 267 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 33 € | 34 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 66 € | 67 € | 0 € | 0 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 187 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kreeta Kristel Savet
- Zatro Company OÜ Tegelik kasusaaja
- Walthein Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.05.2026Muutmiskanne Ä 10119883 / 8
-
29.04.2026Osanike muutmine Ä 10119883 / M1
-
08.01.2026Muutmiskanne Ä 10119883 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10119883 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10119883 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10119883 / 4
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10119883 / 3
-
28.10.2011Muutmiskanne Ä 10119883 / 2
-
18.07.2008Esmakanne Ä 119883
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 09.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |