Osaühing Label Pro
Registrisse kantud 11518935Osaühing Label Pro (registrikood 11518935) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata tekstiilitootmine (EMTAK 13991). 2024. aasta müügitulu oli 102 537 eurot ja puhaskasum -66 465 eurot, bilansimaht 495 647 eurot. Ettevõtte ainuomanik on osaühing Holda. Juhatuse liige on Reinats Šorins. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.07.2008 (18 a 2 k) · Kivila tn 38, Tallinn, 13918
Registriandmed KMKR EE101245926 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101245926
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata tekstiilitootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -64,8 % | 2023: 21,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,4 % | 2023: 5,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2023: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 544,2 | 2023: 789,6 |
| Müügitulu kasv | −33,5 % | 2023: −58,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −21,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 537 | 154 303 | 367 794 | 302 350 | 321 702 | 341 862 |
| Puhaskasum | -66 465 | 33 072 | -14 810 | 20 352 | 982 | 2 784 |
| Käibevara | 451 663 | 538 479 | 549 012 | 640 457 | 560 679 | 561 577 |
| Põhivara | 43 984 | 23 485 | 19 762 | 18 560 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 495 647 | 561 964 | 568 774 | 659 017 | 560 679 | 561 577 |
| Kohustised kokku | 830 | 682 | 40 564 | 115 997 | 38 011 | 39 921 |
| Omakapital | 494 817 | 561 282 | 528 210 | 543 020 | 522 668 | 521 656 |
| Kasumimarginaal | -64,8 % | 21,4 % | -4,0 % | 6,7 % | 0,3 % | 0,8 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 451 663 € · 91,1 %
- Põhivara 43 984 € · 8,9 %
- Lühiajalised kohustised 830 € · 0,2 %
- Omakapital 494 817 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 544,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 915 € | 0 € | 17 894 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 093 € | 0 € | 76 081 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 700 € | 0 € | 32 223 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 148 € | 0 € | 59 129 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 266 € | 0 € | 59 317 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 616 € | 0 € | 65 963 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 441 € | 0 € | 126 899 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 700 € | 0 € | 46 599 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 638 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 965 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Reinats Šorins
- osaühing Holda Osanik
- Embroidery Leader OÜ Juhatuse liige
- Win Team Sport OÜ Juhatuse liige
- Denver Baltic OÜ Juhatuse liige
-
Andrejs Cveckovskis
- osaühing Holda Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
osaühing Holda 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 22. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Töötlev tööstus (EMTAK 13) 102 537 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10120058 / 10
-
18.07.2023Muutmiskanne Ä 10120058 / 9
-
10.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10120058 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10120058 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10120058 / 6
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10120058 / 5
-
30.10.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10120058 / 4
-
09.02.2012Muutmiskanne Ä 10120058 / 2
-
09.02.2012Muutmiskanne Ä 10120058 / 3
-
25.07.2008Esmakanne Ä 120058
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 19.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |