Sannman OÜ
Registrisse kantud 11519314Sannman OÜ (registrikood 11519314) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Rätla küla, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 7 020 eurot ja puhaskasum 2 354 eurot, bilansimaht 8 674 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Karin Koort. Juhatuse liikmed on Veiko Koort, Karin Koort. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.07.2008 (18 a 2 k) · Susisoo, Rätla küla, 75216
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 33,5 % | 2024: -48,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,2 % | 2024: -49,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 2024: 90,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 25,9 | 2024: 8,5 |
| Müügitulu kasv | +15,3 % | 2024: −59,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −22,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 020 | 6 088 | 14 915 | 13 957 | 15 449 | 25 362 | 24 589 |
| Puhaskasum | 2 354 | -2 945 | 4 279 | 1 306 | -9 496 | -294 | -4 254 |
| Käibevara | 8 674 | 5 414 | 6 193 | 4 390 | 3 084 | 11 437 | 13 191 |
| Põhivara | 0 | 1 207 | 3 138 | 262 | 662 | 1 505 | 996 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 674 | 6 621 | 9 331 | 4 652 | 3 746 | 12 942 | 14 187 |
| Kohustised kokku | 335 | 635 | 400 | 0 | 400 | 100 | 1 051 |
| Omakapital | 8 339 | 5 986 | 8 931 | 4 652 | 3 346 | 12 842 | 13 136 |
| Kasumimarginaal | 33,5 % | -48,4 % | 28,7 % | 9,4 % | -61,5 % | -1,2 % | -17,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 674 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 335 € · 3,9 %
- Omakapital 8 339 € · 96,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 25,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 26 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 37 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Karin Koort
- MTÜ Kunsti- ja loovusring INDERLIN Juhatuse liige
-
Veiko Koort
- MTÜ Kunsti- ja loovusring INDERLIN Juhatuse liige
- Sannamiis OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSusisoo, Rätla küla, 75216
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10120112 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10120112 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10120112 / 4
-
22.10.2012Muutmiskanne Ä 10120112 / 3
-
19.10.2012Muutmiskanne Ä 10120112 / M1
-
05.09.2011Muutmiskanne Ä 10120112 / 2
-
28.07.2008Esmakanne Ä 120112
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 03.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |