Ramrest Security Osaühing
Registrisse kantud 11522279Ramrest Security Osaühing (registrikood 11522279) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala signalisatsioonisüsteemide paigaldamine (EMTAK 43212). 2025. aasta müügitulu oli 374 831 eurot ja puhaskasum -3 467 eurot, bilansimaht 72 607 eurot. Juhatuse liikmed on Vadim Vaino, Andrei Tjutin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2008 (18 a 1 k) · P. Kerese tn 38d, Narva linn, 21003
Registriandmed KMKR EE101255068 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101255068
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,9 % | 2024: -9,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -50,3 % | 2024: -260,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,5 % | 2024: 16,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +34,2 % | 2024: −9,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 374 831 | 279 380 | 309 853 | 308 434 | 295 436 | 295 969 | 289 047 |
| Puhaskasum | -3 467 | -26 935 | 9 196 | -13 701 | -6 023 | 22 786 | -33 361 |
| Käibevara | 51 626 | 40 667 | 39 589 | 27 563 | 53 707 | 30 758 | 25 733 |
| Põhivara | 20 981 | 21 927 | 27 178 | 32 605 | 38 090 | 44 182 | 43 268 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 72 607 | 62 594 | 66 767 | 60 168 | 91 797 | 74 940 | 69 001 |
| Kohustised kokku | 65 719 | 52 239 | 29 887 | 32 484 | 50 412 | 27 532 | 44 379 |
| Omakapital | 6 888 | 10 355 | 36 880 | 27 684 | 41 385 | 47 408 | 24 622 |
| Kasumimarginaal | -0,9 % | -9,6 % | 3,0 % | -4,4 % | -2,0 % | 7,7 % | -11,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 51 626 € · 71,1 %
- Põhivara 20 981 € · 28,9 %
- Lühiajalised kohustised 65 719 € · 90,5 %
- Omakapital 6 888 € · 9,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 90,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 28,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43212 Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine põhitegevus 266 072 €
-
80091 Mujal liigitamata turvatöö 108 759 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 29 505 € | 19 692 € | 119 497 € | 13 |
| II kv 2026 | 36 847 € | 15 949 € | 165 195 € | 13 |
| I kv 2026 | 32 503 € | 14 509 € | 111 748 € | 12 |
| IV kv 2025 | 29 262 € | 15 954 € | 112 582 € | 12 |
| III kv 2025 | 26 351 € | 17 030 € | 96 451 € | 13 |
| II kv 2025 | 23 315 € | 13 844 € | 85 132 € | 12 |
| I kv 2025 | 23 436 € | 12 945 € | 93 629 € | 12 |
| IV kv 2024 | 18 787 € | 10 965 € | 73 587 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 835 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 564 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 66,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 39 832 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 971 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aleksandr Salinin
- Osaühing Ramrest Tegelik kasusaaja
-
Andrei Tjutin
- Osaühing Ramrest Osanik
-
Vadim Vaino
- Osaühing Ramrest Osanik
-
Sergei Polunin
- Osaühing Ramrest Osanik
- Narva linn, Uusküla tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 93. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Ida-Viru maakond 2 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 886 | 4 243 |
| Müük avalikule sektorile | 49 740 | 109 324 |
| Toetused kokku | 886 | 4 243 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Narva Kultuurimaja Rugodiv · maksed 8 467 €
- SA Narva Muuseum · maksed 6 190 €
- Narva Kreenholmi Kool · maksed 6 152 €
- Narva Linnaelamu SA · maksed 6 138 €
- Narva Spordikool Energia · maksed 3 234 €
- Narva Noorte Meremeeste Klubi · maksed 3 218 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40021824 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40021824 / 6
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40021824 / 5
-
03.02.2014Muutmiskanne Ä 40021824 / 4
-
24.10.2012Muutmiskanne Ä 40021824 / 3
-
20.06.2011Muutmiskanne Ä 40021824 / 2
-
17.09.2008Esmakanne Ä 21824
-
16.09.2008Esmakanne Ä 21824 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |