Veltmor OÜ
Registrisse kantud 11524717Veltmor OÜ (registrikood 11524717) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (EMTAK 43351). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 554 110 eurot. Juhatuse liikmed on Svetlana Bouhouda, Abdellah Ijgua. Maksuvõlg on 5 849,12 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.08.2008 (18 a 1 k) · Sambla tn 35, Pärnu linn, 80027
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 570 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 570 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 34,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 27,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,0 % | 2024: 93,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,2 | 2024: 14,2 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: +49,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 403 976 | 269 681 | 72 926 | 75 342 | 188 875 | 139 278 |
| Puhaskasum | 0 | 139 471 | 95 615 | 28 062 | -6 436 | 33 748 | 36 181 |
| Käibevara | 554 110 | 554 110 | 405 029 | 293 130 | 266 694 | 262 045 | 201 532 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 381 | 13 763 | 39 988 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 554 110 | 554 110 | 405 029 | 293 130 | 269 075 | 275 808 | 241 520 |
| Kohustised kokku | 39 033 | 39 033 | 29 423 | 13 139 | 17 146 | 17 443 | 16 903 |
| Omakapital | 515 077 | 515 077 | 375 606 | 279 991 | 251 929 | 258 365 | 224 617 |
| Kasumimarginaal | – | 34,5 % | 35,5 % | 38,5 % | -8,5 % | 17,9 % | 26,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 554 110 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 39 033 € · 7,0 %
- Omakapital 515 077 € · 93,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 155 € | 2 623 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 441 € | 1 434 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 773 € | 513 € | 0 € | 5 |
| II kv 2025 | 3 062 € | 0 € | 21 491 € | 5 |
| I kv 2025 | 34 029 € | 12 232 € | 94 066 € | 5 |
| IV kv 2024 | 33 271 € | 16 279 € | 110 109 € | 15 |
| III kv 2024 | 17 390 € | 6 853 € | 84 754 € | 13 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 5 849,12 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30036026 / 10
-
30.06.2019Muutmiskanne Ä 30036026 / 9
-
01.04.2019Muutmiskanne Ä 30036026 / M8
-
28.08.2018Muutmiskanne Ä 30036026 / 8
-
04.07.2018Muutmiskanne Ä 30036026 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30036026 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30036026 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30036026 / 4
-
02.10.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 30036026 / M5
-
29.06.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 30036026 / M4
-
03.06.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 30036026 / M3
-
27.01.2011Muutmiskanne Ä 30036026 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |