Dever OÜ
Registrisse kantud 11525042Dever OÜ (registrikood 11525042) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine (EMTAK 13921). 2025. aasta müügitulu oli 1 071 766 eurot ja puhaskasum 140 954 eurot, bilansimaht 1 066 451 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ülle-Marika Roden. Juhatuse liikmed on Ülle-Marika Roden, Kristina Marjak, Rauno Roden. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.09.2008 (18 a 1 k) · Kadaka tee 143-48, Tallinn, 12615
Registriandmed KMKR EE101251839 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101251839
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,2 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,5 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,5 % | 2024: 85,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,5 | 2024: 6,6 |
| Müügitulu kasv | +31,2 % | 2024: −8,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 071 766 | 816 782 | 888 094 | 868 192 | 718 064 | 536 685 | 394 141 |
| Puhaskasum | 140 954 | 4 856 | 214 653 | 145 566 | 102 373 | 37 312 | 102 654 |
| Käibevara | 619 937 | 531 522 | 591 783 | 404 939 | 403 360 | 344 804 | 352 180 |
| Põhivara | 446 514 | 366 341 | 313 073 | 313 539 | 222 804 | 188 473 | 155 898 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 066 451 | 897 863 | 904 856 | 718 478 | 626 164 | 533 277 | 508 078 |
| Kohustised kokku | 154 182 | 126 548 | 138 397 | 166 672 | 146 389 | 155 875 | 167 988 |
| Omakapital | 912 269 | 771 315 | 766 459 | 551 806 | 479 775 | 377 402 | 340 090 |
| Kasumimarginaal | 13,2 % | 0,6 % | 24,2 % | 16,8 % | 14,3 % | 7,0 % | 26,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 619 937 € · 58,1 %
- Põhivara 446 514 € · 41,9 %
- Lühiajalised kohustised 59 162 € · 5,5 %
- Pikaajalised kohustised 95 020 € · 8,9 %
- Omakapital 912 269 € · 85,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 78 632 € | 42 662 € | 316 212 € | 13 |
| II kv 2026 | 74 454 € | 39 592 € | 342 293 € | 13 |
| I kv 2026 | 68 085 € | 35 860 € | 248 965 € | 12 |
| IV kv 2025 | 70 315 € | 35 499 € | 346 147 € | 11 |
| III kv 2025 | 80 478 € | 38 695 € | 373 229 € | 11 |
| II kv 2025 | 77 747 € | 34 411 € | 310 310 € | 11 |
| I kv 2025 | 61 488 € | 33 144 € | 219 443 € | 10 |
| IV kv 2024 | 55 340 € | 31 843 € | 268 373 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 26 211 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 14 221 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 105 404 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 104 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristina Marjak
- VUAO Digital OÜ Tegelik kasusaaja
-
Rauno Roden
- CRMP Technologies OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 13) 3 tk
- 5. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Töötlev tööstus (EMTAK 13) 6 tk
- 7. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 13) 13,2 %
- 8. Suurimad juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 13) 3 tk
- 9. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 13) 10 843 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 39 499 | 104 280 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium · maksed 7 974 €
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 7 848 €
- Loksa Linnavalitsus · maksed 7 188 €
- Kohila Vallavalitsus · maksed 6 512 €
- Saarde Vallavalitsus · maksed 5 084 €
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 2 105 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Aknakatete ostmine 450 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 19.09.2025 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEritellimusel aknakatted - tekstiilkardinad, voldikkardinad, rulood, putukavõrgud. Tee päring veebis või külasta meie salongi Tallinnas!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30036113 / 12
-
14.09.2022Muutmiskanne Ä 30036113 / 11
-
17.03.2022Muutmiskanne Ä 30036113 / 10
-
05.05.2021Muutmiskanne Ä 30036113 / 9
-
03.12.2019Muutmiskanne Ä 30036113 / 8
-
09.07.2019Muutmiskanne Ä 30036113 / 7
-
26.06.2019Muutmiskanne Ä 30036113 / 6
-
13.05.2019Muutmiskanne Ä 30036113 / M2
-
23.07.2018Muutmiskanne Ä 30036113 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30036113 / 4
-
23.09.2013Muutmiskanne Ä 30036113 / 3
-
20.09.2013Muutmiskanne Ä 30036113 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |