Oru Agro OÜ
Registrisse kantud 11526774Oru Agro OÜ (registrikood 11526774) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Nõrava küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 701 978 eurot ja puhaskasum 77 939 eurot, bilansimaht 2 125 074 eurot. Juhatuse liige on Karel Kivistik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.11.2008 (17 a 11 k) · Kooli, Nõrava küla, 75116
Registriandmed KMKR EE101323547 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101323547
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,1 % | 2024: 26,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,7 % | 2024: 10,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,9 % | 2024: 79,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +11,4 % | 2024: −20,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 701 978 | 630 388 | 793 799 | 896 042 | 787 235 | 633 717 | 589 357 |
| Puhaskasum | 77 939 | 165 711 | 153 139 | 247 503 | 178 720 | 181 338 | 195 670 |
| Käibevara | 286 251 | 289 583 | 423 108 | 472 290 | 269 854 | 182 752 | 146 879 |
| Põhivara | 1 838 823 | 1 688 823 | 1 610 127 | 1 165 661 | 966 473 | 893 584 | 753 296 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 125 074 | 1 978 406 | 2 033 235 | 1 637 951 | 1 236 327 | 1 076 336 | 900 175 |
| Kohustised kokku | 469 230 | 400 501 | 621 041 | 378 896 | 224 775 | 243 504 | 248 681 |
| Omakapital | 1 655 844 | 1 577 905 | 1 412 194 | 1 259 055 | 1 011 552 | 832 832 | 651 494 |
| Kasumimarginaal | 11,1 % | 26,3 % | 19,3 % | 27,6 % | 22,7 % | 28,6 % | 33,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 286 251 € · 13,5 %
- Põhivara 1 838 823 € · 86,5 %
- Lühiajalised kohustised 155 105 € · 7,3 %
- Pikaajalised kohustised 314 125 € · 14,8 %
- Omakapital 1 655 844 € · 77,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 35 434 € | 5 478 € | 204 420 € | 2 |
| II kv 2026 | 7 720 € | 5 237 € | 59 148 € | 3 |
| I kv 2026 | 52 521 € | 4 957 € | 251 185 € | 2 |
| IV kv 2025 | 53 149 € | 5 245 € | 284 681 € | 2 |
| III kv 2025 | 14 691 € | 5 245 € | 110 545 € | 2 |
| II kv 2025 | 0 € | 6 468 € | 79 675 € | 2 |
| I kv 2025 | 30 041 € | 7 281 € | 190 592 € | 2 |
| IV kv 2024 | 9 473 € | 7 118 € | 194 252 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 811 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 826 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 15,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 68 140 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 756 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Karel Kivistik
- Oru teravili Tulundusühistu Tegelik kasusaaja
- OÜ Karlogistik Juhatuse liige
- Oru Service OÜ Juhatuse liige
-
Herki Tuttelberg
- Kataveski Transport OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKooli, Nõrava küla, 75116
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineJÄ/332878 · alates 28.04.2023 · kuni 30.04.2028
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kose vald 1 655 844 €
- 14. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kose vald 11,1 %
- 18. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kose vald 2 125 074 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 21 239 | 98 273 |
| Müük avalikule sektorile | – | 36 341 |
| Toetused kokku | 21 239 | 98 273 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 21 239 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10134269 / 6
-
24.01.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10134269 / 5
-
24.01.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10134269 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10134269 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10134269 / 3
-
06.01.2016Muutmiskanne Ä 10134269 / 2
-
08.10.2009Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 36459 / 3
-
07.10.2009Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 134269
-
02.10.2009Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 134269 / M1
-
28.09.2009Märkus Ä 36459 / 2
-
17.11.2008Esmakanne Ä 36459
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |