Greenclean OÜ
Registrisse kantud 11530451Greenclean OÜ (registrikood 11530451) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 113 379 eurot ja puhaskasum 3 318 eurot, bilansimaht 142 207 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Annika Gorelova. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Annika Gorelova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.08.2008 (18 a 1 k) · Paadi tee 3-326, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed KMKR EE101249841 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101249841
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,9 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,7 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,8 % | 2024: 64,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,7 | 2024: 13,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 379 | 0 | 136 957 | 125 377 | 72 791 | 75 614 | 74 361 |
| Puhaskasum | 3 318 | 0 | 14 763 | 1 228 | 2 982 | 31 293 | 18 536 |
| Käibevara | 134 117 | 182 969 | 182 969 | 166 600 | 175 766 | 84 118 | 56 252 |
| Põhivara | 8 090 | 8 090 | 8 090 | 8 090 | 7 898 | 16 086 | 16 037 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 142 207 | 191 059 | 191 059 | 174 690 | 183 664 | 100 204 | 72 289 |
| Kohustised kokku | 20 145 | 67 832 | 67 832 | 66 227 | 84 642 | 4 164 | 7 542 |
| Omakapital | 122 062 | 123 227 | 123 227 | 108 463 | 99 022 | 96 040 | 64 747 |
| Kasumimarginaal | 2,9 % | – | 10,8 % | 1,0 % | 4,1 % | 41,4 % | 24,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 134 117 € · 94,3 %
- Põhivara 8 090 € · 5,7 %
- Lühiajalised kohustised 20 145 € · 14,2 %
- Omakapital 122 062 € · 85,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 864 € | 5 411 € | 21 100 € | 2 |
| II kv 2026 | 10 384 € | 5 688 € | 27 213 € | 2 |
| I kv 2026 | 9 722 € | 6 820 € | 27 645 € | 2 |
| IV kv 2025 | 12 341 € | 6 968 € | 25 535 € | 2 |
| III kv 2025 | 10 495 € | 6 523 € | 34 123 € | 2 |
| II kv 2025 | 7 828 € | 5 632 € | 19 656 € | 2 |
| I kv 2025 | 7 985 € | 5 551 € | 23 383 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 946 € | 5 786 € | 22 347 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 955 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 804 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 61,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 42,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 033 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 734 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Baila Games OÜ Likvideerimisel | 25,48 % | 716 € | 02.09.2023 | 773 €2021 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Baila Games OÜ 25,48 %
Skeem
LEI 894500NA2I8JSRZTE605
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 666 | 7 165 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- AS Eesti Liinirongid · maksed 1 097 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 645 €
- Tartu Lasteaed KANNIKE · maksed 167 €
- Tallinna Laste Turvakeskus · maksed 167 €
- Harku Vallavalitsus · maksed 155 €
- Mulgi Vallavalitsus · maksed 119 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10120127 / 10
-
18.02.2020Muutmiskanne Ä 10120127 / 9
-
17.08.2018Muutmiskanne Ä 10120127 / 8
-
16.08.2018Muutmiskanne Ä 10120127 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10120127 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10120127 / 6
-
02.05.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10120127 / 5
-
13.10.2011Muutmiskanne Ä 10120127 / 4
-
08.06.2011Muutmiskanne Ä 10120127 / 3
-
22.01.2009Muutmiskanne Ä 120127 / 2
-
22.08.2008Esmakanne Ä 120127
-
29.07.2008Esmakanne Ä 120127 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 09.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |