Estmarmor OÜ
Registrisse kantud 11536778Estmarmor OÜ (registrikood 11536778) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Alliku küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -96 755 eurot, bilansimaht 199 417 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Remo Marmor. Juhatuse liige on Remo Marmor. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.09.2008 (18 a 0 k) · Karuallika tn 4, Alliku küla, 76403
Registriandmed KMKR EE101260406 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101260406
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -48,5 % | 2024: -39,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 261 | 74 062 |
| Puhaskasum | -96 755 | -115 982 | 0 | -860 | -15 506 | 15 373 | 45 982 |
| Käibevara | 3 172 | 99 927 | 119 154 | 509 510 | 510 370 | 510 370 | 495 974 |
| Põhivara | 196 245 | 196 245 | 293 000 | 0 | 0 | 15 506 | 14 529 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 199 417 | 296 172 | 412 154 | 509 510 | 510 370 | 525 876 | 510 503 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 199 417 | 296 172 | 412 154 | 509 510 | 510 370 | 525 876 | 510 503 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | 60,9 % | 62,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 172 € · 1,6 %
- Põhivara 196 245 € · 98,4 %
- Omakapital 199 417 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Remo Marmor
- Recnordic OÜ Osanik
- Harjumaa Kanuuklubi Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKaruallika tn 4, Alliku küla, 76403
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10121417 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10121417 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10121417 / 4
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 10121417 / 3
-
08.11.2011Muutmiskanne Ä 10121417 / 2
-
23.09.2008Esmakanne Ä 121417
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |