Pro Cent OÜ
Registrisse kantud 11538665Pro Cent OÜ (registrikood 11538665) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala külalistemajad (EMTAK 55103). 2025. aasta müügitulu oli 37 030 eurot ja puhaskasum 14 268 eurot, bilansimaht 114 989 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristi Viikmaa. Juhatuse liige on Kristi Viikmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.10.2008 (18 a 0 k) · Esplanaadi tn 8, Pärnu linn, 80014
Registriandmed KMKR EE102543601 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102543601
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Külalistemajad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 38,5 % | 2024: 43,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,5 % | 2024: 14,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 116,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +10,3 % | 2024: −13,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 030 | 33 587 | 38 905 | 36 264 | 9 358 | 17 097 | 20 556 |
| Puhaskasum | 14 268 | 14 606 | 22 547 | 17 539 | -2 256 | 10 400 | 8 605 |
| Käibevara | 50 405 | 25 947 | 26 081 | 6 374 | 1 105 | 1 395 | 2 295 |
| Põhivara | 64 584 | 74 342 | 66 742 | 73 225 | 79 709 | 84 801 | 92 053 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 114 989 | 100 289 | 92 823 | 79 599 | 80 814 | 86 196 | 94 348 |
| Kohustised kokku | 432 | 0 | 7 040 | 15 425 | 34 179 | 37 305 | 55 856 |
| Omakapital | 114 557 | 100 289 | 85 783 | 64 174 | 46 635 | 48 891 | 38 492 |
| Kasumimarginaal | 38,5 % | 43,5 % | 58,0 % | 48,4 % | -24,1 % | 60,8 % | 41,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 50 405 € · 43,8 %
- Põhivara 64 584 € · 56,2 %
- Lühiajalised kohustised 432 € · 0,4 %
- Omakapital 114 557 € · 99,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 116,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 56,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
55103 Külalistemajad põhitegevus 34 730 €
-
90202 Muusikute lavaline tegevus 1 600 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 700 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 13 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 42 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 32 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 64 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 32 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemEsplanaadi tn 8, Pärnu linn, 80014
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20042349 / 11
-
19.01.2021Muutmiskanne Ä 20042349 / 10
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20042349 / 9
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20042349 / 8
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20042349 / 7
-
18.01.2017Muutmiskanne Ä 20042349 / 6
-
11.02.2015Muutmiskanne Ä 20042349 / 5
-
26.11.2013Muutmiskanne Ä 20042349 / 4
-
26.04.2011Muutmiskanne Ä 20042349 / 3
-
04.05.2009Muutmiskanne Ä 42349 / 2
-
09.10.2008Esmakanne Ä 42349
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |