OÜ Intentum
Registrisse kantud 11539239OÜ Intentum (registrikood 11539239) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -156 eurot, bilansimaht 3 882 eurot. Juhatuse liige on Ats Riisenberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.10.2008 (17 a 11 k) · C. R. Jakobsoni tn 11, Viljandi linn, 71020
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,0 % | 2024: -78,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 90,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 10,4 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 38 097 | 38 660 | 16 900 | 10 328 | 0 |
| Puhaskasum | -156 | -3 157 | 4 639 | 2 234 | 5 394 | 9 033 | 0 |
| Käibevara | 3 882 | 4 469 | 7 962 | 9 762 | 18 128 | 11 547 | 4 080 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 2 199 | 2 451 | 1 566 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 882 | 4 469 | 7 962 | 11 961 | 20 579 | 13 113 | 4 080 |
| Kohustised kokku | 0 | 431 | 767 | 3 529 | 2 072 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 882 | 4 038 | 7 195 | 8 432 | 18 507 | 13 113 | 4 080 |
| Kasumimarginaal | – | – | 12,2 % | 5,8 % | 31,9 % | 87,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 882 € · 100,0 %
- Omakapital 3 882 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 71 € | 81 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 324 € | 336 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 3 485 € | 2 472 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 3 204 € | 3 389 € | 0 € | 2 |
| II kv 2023 | 2 147 € | 2 307 € | 0 € | 3 |
| I kv 2023 | 1 677 € | 1 809 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2022 | 1 389 € | 1 479 € | 0 € | 3 |
| III kv 2022 | 1 969 € | 1 385 € | 0 € | 3 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 24 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 27 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ethel Riisenberg
- Intentum Analytics OÜ Osanik
- Audit Plus OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ats Riisenberg
- Intentum Analytics OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2025Muutmiskanne Ä 20042433 / 13
-
25.06.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20042433 / 12
-
16.10.2023Muutmiskanne Ä 20042433 / 11
-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 20042433 / 10
-
04.02.2022Muutmiskanne Ä 20042433 / 9
-
08.01.2021Muutmiskanne Ä 20042433 / 8
-
15.03.2019Muutmiskanne Ä 20042433 / 7
-
15.03.2019Muutmiskanne Ä 20042433 / M2
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20042433 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20042433 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20042433 / 4
-
05.12.2011Muutmiskanne Ä 20042433 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |