osaühing Balmax
Registrisse kantud 11539280osaühing Balmax (registrikood 11539280) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46611). 2025. aasta müügitulu oli 4 231 220 eurot ja puhaskasum 10 300 eurot, bilansimaht 837 995 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pille-Riin Raudsepp. Juhatuse liige on Pille-Riin Raudsepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.10.2008 (17 a 11 k) · Ringtee tn 27, Tartu linn, 50105
Registriandmed KMKR EE101260862 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101260862
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,2 % | 2024: -4,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,6 % | 2024: -62,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,1 % | 2024: 21,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +4,2 % | 2024: −28,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 231 220 | 4 058 838 | 5 650 891 | 3 036 063 | 2 516 155 | 2 130 906 | 2 734 565 |
| Puhaskasum | 10 300 | -172 049 | 306 644 | 191 035 | 52 455 | 8 849 | 124 034 |
| Käibevara | 754 345 | 929 586 | 1 211 683 | 1 015 377 | 820 439 | 590 308 | 811 403 |
| Põhivara | 83 650 | 350 284 | 558 272 | 201 094 | 77 741 | 302 294 | 336 946 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 837 995 | 1 279 870 | 1 769 955 | 1 216 471 | 898 180 | 892 602 | 1 148 349 |
| Kohustised kokku | 443 272 | 1 004 173 | 1 031 046 | 659 206 | 531 950 | 528 828 | 793 423 |
| Omakapital | 394 723 | 275 697 | 738 909 | 557 265 | 366 230 | 363 774 | 354 926 |
| Kasumimarginaal | 0,2 % | -4,2 % | 5,4 % | 6,3 % | 2,1 % | 0,4 % | 4,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 754 345 € · 90,0 %
- Põhivara 83 650 € · 10,0 %
- Lühiajalised kohustised 398 982 € · 47,6 %
- Pikaajalised kohustised 44 290 € · 5,3 %
- Omakapital 394 723 € · 47,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 14 985 € | 623 020 € | 5 |
| II kv 2026 | 0 € | 16 092 € | 1 020 228 € | 4 |
| I kv 2026 | 8 522 € | 14 645 € | 854 791 € | 5 |
| IV kv 2025 | 0 € | 17 490 € | 554 472 € | 4 |
| III kv 2025 | 0 € | 22 377 € | 1 177 618 € | 5 |
| II kv 2025 | 23 172 € | 20 149 € | 1 232 041 € | 6 |
| I kv 2025 | 0 € | 21 951 € | 1 399 167 € | 6 |
| IV kv 2024 | 0 € | 21 657 € | 1 417 990 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 995 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 207 673 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 921 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Pille-Riin Raudsepp
- PRR Tradeinvest OÜ Tegelik kasusaaja
- KIDL Marketing OÜ Osanik
- Kihko MTÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 53. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Tartu maakond 705 203 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 154 | 658 |
| Müük avalikule sektorile | – | 127 |
| Toetused kokku | 4 154 | 658 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 4 154 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubBalmax OÜ. Kvaliteetne metsa- ja põllutehnika, varuosad, hooldus. Kesla, Mus-Max, HSP Gripen, Jessernigg, Schwarzmüller, PIKO.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.09.2023Muutmiskanne Ä 20042449 / 12
-
13.01.2021Kommertspandi avamiskanne K 20042449 / 11
-
22.05.2020Muutmiskanne Ä 20042449 / 10
-
09.12.2019Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20042449 / 9
-
28.05.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20042449 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 20042449 / 7
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 20042449 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20042449 / 5
-
21.10.2016Muutmiskanne Ä 20042449 / 4
-
09.03.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 20042449 / M1
-
09.01.2012Muutmiskanne Ä 20042449 / 3
-
04.11.2008Muutmiskanne Ä 42449 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |