OÜ Koobas
Registrisse kantud 11539707OÜ Koobas (registrikood 11539707) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Ülenurme alevik, tegevusala silla- ja tunneliehitus (EMTAK 42131). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 12 453 eurot, bilansimaht 312 936 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivar Sova. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Ivar Sova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.10.2008 (17 a 11 k) · Männikäbi tn 4, Ülenurme alevik, 61714
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Silla- ja tunneliehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,0 % | 2024: 22,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 12 453 | 68 125 | 23 630 | 52 403 | 31 003 | 31 003 | 42 250 |
| Käibevara | 275 879 | 263 418 | 195 293 | 171 767 | 119 260 | 93 257 | 93 254 |
| Põhivara | 37 057 | 37 057 | 37 057 | 37 057 | 37 057 | 37 057 | 1 057 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 312 936 | 300 475 | 232 350 | 208 824 | 156 317 | 130 314 | 94 311 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 104 | 0 | 5 000 | – |
| Omakapital | 312 936 | 300 475 | 232 350 | 208 720 | 156 317 | 125 314 | 94 311 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 275 879 € · 88,2 %
- Põhivara 37 057 € · 11,8 %
- Omakapital 312 936 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ivar Sova
- osaühing TAVT Tegelik kasusaaja
- TK Karjäärid OÜ Osanik Maksuvõlg
- OÜ TAVT Kinnisvara Juhatuse liige
- Männinurga OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Männinurga OÜ | 50 % | 18 000 € | 30.12.2020 | 54 €2025 |
| osaühing TAVT | 25 % | 958 € | 01.09.2023 | 9 205 754 €2025 |
| OÜ TAVT Kinnisvara | 25 % | 100 € | 25.06.2024 | 4 350 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Männinurga OÜ 50 %
-
osaühing TAVT 25 %
-
OÜ TAVT Kinnisvara 25 %
Skeem
LEI 9845007DB4E0E1AEHF88
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMännikäbi tn 4, Ülenurme alevik, 61714
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Ehitus (EMTAK 42) 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20042509 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20042509 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20042509 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20042509 / 3
-
01.08.2017Muutmiskanne Ä 20042509 / 2
-
31.10.2008Esmakanne Ä 42509
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |