Hypester Osaühing
Registrisse kantud 11542879Hypester Osaühing (registrikood 11542879) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 108 238 eurot ja puhaskasum -117 417 eurot, bilansimaht 561 973 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marko Mänd. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Marko Mänd. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.09.2008 (18 a 0 k) · Roseni tn 9, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE101256119 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101256119
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -108,5 % | 2024: 84,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -23,3 % | 2024: 19,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,8 % | 2024: 90,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,3 | 2024: 8,4 |
| Müügitulu kasv | −31,6 % | 2024: −14,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −25,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 238 | 158 334 | 185 651 | 228 778 | 313 495 | 465 040 | 498 965 |
| Puhaskasum | -117 417 | 133 577 | 196 920 | -5 298 | 238 005 | 223 734 | 101 497 |
| Käibevara | 532 602 | 618 075 | 631 775 | 495 593 | 608 494 | 545 893 | 419 671 |
| Põhivara | 29 371 | 155 931 | 169 824 | 172 383 | 107 681 | 30 050 | 49 362 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 561 973 | 774 006 | 801 599 | 667 976 | 716 175 | 575 943 | 469 033 |
| Kohustised kokku | 57 455 | 73 503 | 113 356 | 144 653 | 128 554 | 165 068 | 167 892 |
| Omakapital | 504 518 | 700 503 | 688 243 | 523 323 | 587 621 | 410 875 | 301 141 |
| Kasumimarginaal | -108,5 % | 84,4 % | 106,1 % | -2,3 % | 75,9 % | 48,1 % | 20,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 532 602 € · 94,8 %
- Põhivara 29 371 € · 5,2 %
- Lühiajalised kohustised 57 455 € · 10,2 %
- Omakapital 504 518 € · 89,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 121 € | 4 041 € | 50 068 € | 3 |
| II kv 2026 | 10 971 € | 4 018 € | 57 695 € | 3 |
| I kv 2026 | 13 632 € | 4 143 € | 60 815 € | 3 |
| IV kv 2025 | 385 € | 5 304 € | 62 456 € | 3 |
| III kv 2025 | 10 262 € | 4 178 € | 76 517 € | 3 |
| II kv 2025 | 10 135 € | 4 432 € | 79 361 € | 2 |
| I kv 2025 | 12 218 € | 3 940 € | 93 970 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 581 € | 4 030 € | 85 465 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 040 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 347 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 33,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 689 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 863 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marko Mänd
- BeautyBox OÜ Osanik
- Milvi OÜ Juhatuse liige
- OÜ Westmonte Grupp Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Skeem
LEI 254900EWUYW38AVDIJ53
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10121547 / 14
-
22.09.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10121547 / 13
-
17.02.2021Muutmiskanne Ä 10121547 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10121547 / 11
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10121547 / 10
-
01.03.2017Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10121547 / 9
-
29.11.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10121547 / 8
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10121547 / 7
-
18.01.2013Muutmiskanne Ä 10121547 / 6
-
27.12.2012Muutmiskanne Ä 10121547 / M1
-
20.06.2012Muutmiskanne Ä 10121547 / 5
-
15.06.2011Muutmiskanne Ä 10121547 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |