MyStudio OÜ
Registrisse kantud 11544772MyStudio OÜ (registrikood 11544772) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala heliloome (EMTAK 90112). 2025. aasta müügitulu oli 41 150 eurot ja puhaskasum -3 785 eurot, bilansimaht 39 693 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madis Sillamo. Juhatuse liige on Madis Sillamo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.10.2008 (18 a 0 k) · Tiiru tn 3, Pärnu linn, 80016
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Heliloome
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,2 % | 2024: 20,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -14,8 % | 2024: 31,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,3 % | 2024: 77,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | −8,0 % | 2024: −24,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 41 150 | 44 710 | 58 992 | 57 495 | 49 701 | 54 794 | 89 197 |
| Puhaskasum | -3 785 | 9 208 | 5 958 | 7 150 | 1 001 | -4 430 | 7 097 |
| Käibevara | 39 693 | 37 491 | 28 499 | 21 298 | 15 479 | 12 850 | 15 253 |
| Põhivara | 0 | 104 | 416 | 728 | 1 041 | 722 | 1 805 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 39 693 | 37 595 | 28 915 | 22 026 | 16 520 | 13 572 | 17 058 |
| Kohustised kokku | 14 174 | 8 291 | 8 818 | 7 886 | 9 530 | 7 583 | 6 639 |
| Omakapital | 25 519 | 29 304 | 20 097 | 14 140 | 6 990 | 5 989 | 10 419 |
| Kasumimarginaal | -9,2 % | 20,6 % | 10,1 % | 12,4 % | 2,0 % | -8,1 % | 8,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 693 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 14 174 € · 35,7 %
- Omakapital 25 519 € · 64,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 217 € | 386 € | 3 680 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 917 € | 1 138 € | 4 590 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 184 € | 1 253 € | 8 590 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 429 € | 1 561 € | 18 481 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 207 € | 1 561 € | 8 042 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 097 € | 1 561 € | 9 685 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 061 € | 1 541 € | 11 971 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 812 € | 1 500 € | 12 283 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 406 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 129 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 31,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 227 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.07.2025Muutmiskanne Ä 10121776 / 13
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10121776 / 12
-
29.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10121776 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10121776 / 10
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10121776 / 9
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10121776 / 8
-
06.05.2014Muutmiskanne Ä 10121776 / 7
-
02.08.2013Muutmiskanne Ä 10121776 / 6
-
09.01.2012Muutmiskanne Ä 10121776 / 5
-
21.12.2011Muutmiskanne Ä 10121776 / M1
-
08.02.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10121776 / 4
-
12.08.2010Muutmiskanne Ä 10121776 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |