osaühing Solor
Registrisse kantud 11544890osaühing Solor (registrikood 11544890) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kinnisvarateenuste vahendusteenus (EMTAK 68311). 2025. aasta müügitulu oli 17 484 eurot ja puhaskasum -32 984 eurot, bilansimaht 84 890 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Helena Piirak. Juhatuse liige on Helena Piirak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.10.2008 (18 a 0 k) · Helme tn 13b, Tallinn, 10614
Registriandmed KMKR EE102593716 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102593716
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -188,7 % | 2024: 10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -41,1 % | 2024: 2,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,6 % | 2024: 39,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,3 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −34,2 % | 2024: −7,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −11,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 484 | 26 588 | 28 877 | 39 753 | 37 738 | 32 057 | 33 570 |
| Puhaskasum | -32 984 | 2 893 | 17 491 | 38 922 | -32 414 | 2 631 | 35 452 |
| Käibevara | 42 528 | 58 926 | 216 086 | 32 966 | 43 608 | 76 295 | 82 740 |
| Põhivara | 42 362 | 231 848 | 66 663 | 71 706 | 30 995 | 38 733 | 19 014 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 84 890 | 290 774 | 282 749 | 104 672 | 74 603 | 115 028 | 101 754 |
| Kohustised kokku | 4 590 | 177 490 | 172 358 | 11 772 | 20 625 | 28 636 | 17 993 |
| Omakapital | 80 300 | 113 284 | 110 391 | 92 900 | 53 978 | 86 392 | 83 761 |
| Kasumimarginaal | -188,7 % | 10,9 % | 60,6 % | 97,9 % | -85,9 % | 8,2 % | 105,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 42 528 € · 50,1 %
- Põhivara 42 362 € · 49,9 %
- Lühiajalised kohustised 4 590 € · 5,4 %
- Omakapital 80 300 € · 94,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 296 € | 0 € | 4 362 € | 0 |
| II kv 2026 | 242 € | 0 € | 2 782 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 676 € | 0 € | 26 279 € | 0 |
| IV kv 2025 | 183 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 238 € | 0 € | 3 831 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 391 € | 0 € | 11 584 € | 0 |
| I kv 2025 | 477 € | 0 € | 3 131 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 865 € | 226 € | 7 481 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 99 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 454 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10121788 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10121788 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10121788 / 5
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10121788 / 4
-
25.10.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10121788 / 3
-
22.12.2008Muutmiskanne Ä 121788 / 2
-
07.10.2008Esmakanne Ä 121788
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 15.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |