Fly High OÜ
Registrisse kantud 11545530Fly High OÜ (registrikood 11545530) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Saku alevik, tegevusala muu infoalane tegevus (EMTAK 63921). 2025. aasta müügitulu oli 6 334 eurot ja puhaskasum -63 eurot, bilansimaht 4 500 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kärt Radik. Juhatuse liige on Kärt Radik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.10.2008 (18 a 0 k) · Aasa tn 12, Saku alevik, 75501
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu infoalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2024: -16,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,4 % | 2024: -39,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 84,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | −43,1 % | 2024: +3,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +62,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 334 | 11 127 | 10 776 | 10 625 | 7 375 | 565 | 3 044 |
| Puhaskasum | -63 | -1 816 | -4 708 | 2 059 | 6 422 | 90 | -295 |
| Käibevara | 3 249 | 3 674 | 4 184 | 8 460 | 7 607 | 1 007 | 753 |
| Põhivara | 1 251 | 1 724 | 2 196 | 2 669 | 1 423 | 1 616 | 1 780 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 500 | 5 398 | 6 380 | 11 129 | 9 030 | 2 623 | 2 533 |
| Kohustised kokku | 0 | 834 | 0 | 41 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 4 500 | 4 564 | 6 380 | 11 088 | 9 030 | 2 623 | 2 533 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | -16,3 % | -43,7 % | 19,4 % | 87,1 % | 15,9 % | -9,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 249 € · 72,2 %
- Põhivara 1 251 € · 27,8 %
- Omakapital 4 500 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 39 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 302 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 13 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAasa tn 12, Saku alevik, 75501
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 960 | 630 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 960 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10121675 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10121675 / 4
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10121675 / 3
-
02.03.2012Muutmiskanne Ä 10121675 / 2
-
11.01.2012Muutmiskanne Ä 10121675 / M2
-
10.10.2008Esmakanne Ä 121675
-
02.10.2008Esmakanne Ä 121675 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 07.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 02.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 18.12.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |