SUNGATE SECURITY OÜ
Registrisse kantud 11549189SUNGATE SECURITY OÜ (registrikood 11549189) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud ehituspaigaldustööd (EMTAK 43241). 2024. aasta müügitulu oli 2 044 297 eurot ja puhaskasum 49 727 eurot, bilansimaht 586 360 eurot. Juhatuse liige on Karl Ždanovitš. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.10.2008 (17 a 11 k) · Kadaka tee 72a, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE101261159 · osakapital 6 400 € · majandusaasta 01.04–31.03
- KMKR number
- EE101261159
- Osakapital
- 6 400 €
- Majandusaasta
- 01.04 – 31.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud ehituspaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 2023: 3,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,1 % | 2023: 21,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 56,2 % | 2023: 50,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,2 | 2023: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +11,4 % | 2023: +20,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +3,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 044 297 | 1 835 307 | 1 520 184 | 1 960 530 | 1 885 473 | 1 712 846 |
| Puhaskasum | 49 727 | 59 590 | 43 294 | 82 651 | 84 588 | 155 276 |
| Käibevara | 562 533 | 522 012 | 589 980 | 455 733 | 461 665 | 336 076 |
| Põhivara | 23 827 | 34 774 | 45 721 | 56 063 | 13 178 | 13 178 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 586 360 | 556 786 | 635 701 | 511 796 | 474 843 | 349 254 |
| Kohustised kokku | 256 544 | 276 697 | 415 202 | 334 590 | 380 289 | 339 288 |
| Omakapital | 329 816 | 280 089 | 220 499 | 177 206 | 94 554 | 9 966 |
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 3,2 % | 2,8 % | 4,2 % | 4,5 % | 9,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 562 533 € · 95,9 %
- Põhivara 23 827 € · 4,1 %
- Lühiajalised kohustised 256 544 € · 43,8 %
- Omakapital 329 816 € · 56,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 43,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 90 324 € | 10 818 € | 870 644 € | 4 |
| II kv 2026 | 39 406 € | 10 514 € | 744 264 € | 4 |
| I kv 2026 | 104 375 € | 11 056 € | 575 396 € | 4 |
| IV kv 2025 | 118 735 € | 11 871 € | 1 218 643 € | 4 |
| III kv 2025 | 127 353 € | 12 417 € | 1 393 973 € | 4 |
| II kv 2025 | 26 164 € | 6 869 € | 526 412 € | 4 |
| I kv 2025 | 58 343 € | 4 521 € | 484 780 € | 4 |
| IV kv 2024 | 120 278 € | 4 421 € | 915 585 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 30 108 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 606 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 12,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 290 215 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 734 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Kivivare
- SUNGATE FENCE OÜ Tegelik kasusaaja
- Sungate Automaatika OÜ Osanik Maksuvõlg
- Sungate Metal OÜ Tegelik kasusaaja
- SUNGATE GROUP OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- MTÜ Rae Golfiklubi Juhatuse liige
- Sungate Paigaldus OÜ Juhatuse liige
-
Karl Ždanovitš
- SUNGATE FENCE OÜ Juhatuse liige
- Sungate Automaatika OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Sungate Metal OÜ Osanik
- SUNGATE GROUP OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- osaühing Kaksi Consult Tegelik kasusaaja
- Osaühing Kummispets Juhatuse liige Maksuvõlg
- OÜ MKUUSB Osanik
- OÜ Kaksi Financial Tegelik kasusaaja
-
SUNGATE GROUP OÜ
- SUNGATE FENCE OÜ Osanik
- Sungate Automaatika OÜ Osanik Maksuvõlg
- Sungate Metal OÜ Osanik
- Sungate Paigaldus OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
SUNGATE GROUP OÜ 60 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 29. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Ehitus (EMTAK 43) 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 190 | 20 264 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rae Vallavalitsus · maksed 1 031 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 420 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 293 €
- Viimsi Haldus OÜ · maksed 183 €
- Lüganuse Vallavalitsus · maksed 136 €
- Peipsiääre Vallavalitsus · maksed 127 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPiirdeaiad, väravad ja turvaväravad ning väravaautomaatika - projekteerime, paigaldame, hooldame ja müüme elemente ja valmislahendusi.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10122292 / 9
-
17.03.2020Muutmiskanne Ä 10122292 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10122292 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10122292 / 6
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10122292 / 5
-
17.05.2012Muutmiskanne Ä 10122292 / 4
-
23.04.2012Muutmiskanne Ä 10122292 / M1
-
25.02.2011Muutmiskanne Ä 10122292 / 3
-
16.01.2009Muutmiskanne Ä 122292 / 2
-
27.10.2008Esmakanne Ä 122292
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | – | – |
| 2024 | 20.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |