OÜ LIFA
Registrisse kantud 11552501OÜ LIFA (registrikood 11552501) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus (EMTAK 81221). 2025. aasta müügitulu oli 603 738 eurot ja puhaskasum 30 239 eurot, bilansimaht 305 281 eurot. Juhatuse liikmed on Andero Viirlaid, Roman Gorelov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.11.2008 (17 a 11 k) · Lõõtsa tn 8a, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101266280 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101266280
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 2024: 12,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,4 % | 2024: 40,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,3 % | 2024: 65,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +0,5 % | 2024: +18,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 603 738 | 600 656 | 508 896 | 451 315 | 420 640 | 360 503 | 375 729 |
| Puhaskasum | 30 239 | 76 723 | 57 391 | 44 014 | 25 253 | 38 809 | 26 144 |
| Käibevara | 203 904 | 216 821 | 212 086 | 179 958 | 151 483 | 151 967 | 116 094 |
| Põhivara | 101 377 | 74 409 | 42 865 | 34 707 | 42 061 | 59 536 | 52 066 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 305 281 | 291 230 | 254 951 | 214 665 | 193 544 | 211 503 | 168 160 |
| Kohustised kokku | 121 308 | 101 966 | 77 409 | 49 235 | 42 128 | 44 957 | 38 423 |
| Omakapital | 183 973 | 189 264 | 177 542 | 165 430 | 151 416 | 166 546 | 129 737 |
| Kasumimarginaal | 5,0 % | 12,8 % | 11,3 % | 9,8 % | 6,0 % | 10,8 % | 7,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 203 904 € · 66,8 %
- Põhivara 101 377 € · 33,2 %
- Lühiajalised kohustised 77 999 € · 25,5 %
- Pikaajalised kohustised 43 309 € · 14,2 %
- Omakapital 183 973 € · 60,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 39,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 957 € | 30 044 € | 167 367 € | 7 |
| II kv 2026 | 61 112 € | 27 951 € | 180 725 € | 8 |
| I kv 2026 | 56 688 € | 30 665 € | 172 184 € | 8 |
| IV kv 2025 | 59 552 € | 36 362 € | 151 869 € | 9 |
| III kv 2025 | 63 627 € | 35 406 € | 154 909 € | 6 |
| II kv 2025 | 50 318 € | 29 392 € | 157 024 € | 8 |
| I kv 2025 | 45 085 € | 30 829 € | 122 113 € | 6 |
| IV kv 2024 | 52 299 € | 28 131 € | 176 079 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 986 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 015 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 55 789 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 751 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Roman Gorelov
- Fumiteam OÜ Tegelik kasusaaja
- Konteinerid.ee OÜ Tegelik kasusaaja
-
Andero Viirlaid
- Ecovent OÜ Juhatuse liige
- Baila Games OÜ Osanik Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 21. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 1 600 000 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 119 050 | 152 091 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 21 588 €
- Kiili Varahalduse SA · maksed 15 594 €
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 11 073 €
- Tallinna Inglise Kolledz · maksed 7 409 €
- Vinni Vallavalitsus · maksed 6 684 €
- Jõelähtme Vallavalitsus · maksed 6 434 €
Riigihanked
4 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Tartu Linnavalitsus · 20.04.2026 · raamleping
-
Ventilatsioonisüsteemi puhastuse raamhange 1 000 000 €Tallinna Linnavaraamet · 09.03.2026 · raamleping
-
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts · 17.12.2025 · raamleping
-
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts · 09.02.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubVentilatsiooni puhastus - Hästi planeeritud ja teostatud töö. LIFA OÜ. Eestis on alates 2004 aastast ventilatsiooni puhastus kohustuslik!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10122715 / 9
-
16.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10122715 / 8
-
19.11.2018Muutmiskanne Ä 10122715 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10122715 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10122715 / 5
-
12.01.2012Muutmiskanne Ä 10122715 / 4
-
04.11.2009Muutmiskanne Ä 122715 / 3
-
15.12.2008Muutmiskanne Ä 122715 / 2
-
13.11.2008Esmakanne Ä 122715
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |