Teine OÜ
Registrisse kantud 11555362Teine OÜ (registrikood 11555362) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 12 583 eurot ja puhaskasum 3 540 eurot, bilansimaht 66 920 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristi Rahumägi. Juhatuse liige on Kristi Rahumägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.11.2008 (17 a 10 k) · Killustiku tn 12, Tallinn, 11414
Registriandmed KMKR EE101635387 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101635387
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,1 % | 2024: 40,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,4 % | 2024: 29,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,2 % | 2024: 50,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −37,8 % | 2024: +0,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 583 | 20 225 | 20 050 | 18 325 | 13 080 | 5 282 | 17 499 |
| Puhaskasum | 3 540 | 8 172 | 4 704 | 4 106 | 5 222 | 240 | -3 001 |
| Käibevara | 66 920 | 54 498 | 31 792 | 26 359 | 16 702 | 7 692 | 5 370 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 920 | 54 498 | 31 792 | 26 359 | 16 702 | 7 692 | 5 370 |
| Kohustised kokku | 35 994 | 27 112 | 12 578 | 11 849 | 6 298 | 2 510 | 428 |
| Omakapital | 30 926 | 27 386 | 19 214 | 14 510 | 10 404 | 5 182 | 4 942 |
| Kasumimarginaal | 28,1 % | 40,4 % | 23,5 % | 22,4 % | 39,9 % | 4,5 % | -17,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 66 920 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 35 994 € · 53,8 %
- Omakapital 30 926 € · 46,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 106 € | 0 € | 595 € | 0 |
| II kv 2026 | 280 € | 0 € | 1 279 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 034 € | 0 € | 7 612 € | 0 |
| IV kv 2025 | 275 € | 0 € | 2 465 € | 0 |
| III kv 2025 | 371 € | 0 € | 1 736 € | 0 |
| II kv 2025 | 205 € | 158 € | 1 188 € | 0 |
| I kv 2025 | 960 € | 214 € | 5 307 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 399 € | 689 € | 5 408 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 35 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 198 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristi Rahumägi
- Tallinn, Killustiku tn 12 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 200 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Ida-Viru Keskhaigla · maksed 4 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10123038 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10123038 / 4
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10123038 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10123038 / 2
-
27.11.2008Esmakanne Ä 123038
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 20.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |