Mindwiser OÜ
Registrisse kantud 11559012Mindwiser OÜ (registrikood 11559012) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala jaemüük posti või interneti teel (EMTAK 47911). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -515 eurot, bilansimaht 26 035 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Meier. Juhatuse liige on Andres Meier. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.12.2008 (17 a 10 k) · Lucca põik 5, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE101730389 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101730389
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jaemüük posti või Interneti teel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,1 % | 2023: -43,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,5 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2023: – |
| Müügitulu kasv | – | 2023: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 11 100 | 200 | 300 | 4 599 |
| Puhaskasum | -515 | -4 570 | 2 442 | 4 507 | 2 744 | -12 861 |
| Käibevara | 26 035 | 10 550 | 15 120 | 12 935 | 8 427 | 5 870 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 26 035 | 10 550 | 15 120 | 12 935 | 8 427 | 5 870 |
| Kohustised kokku | 16 000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 186 |
| Omakapital | 10 035 | 10 550 | 15 120 | 12 935 | 8 427 | 5 684 |
| Kasumimarginaal | – | – | 22,0 % | 2 253,5 % | 914,7 % | -279,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 26 035 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 16 000 € · 61,5 %
- Omakapital 10 035 € · 38,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 773 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 87 € | 0 € | 2 151 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 160 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 118 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 114 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Meier
- Lucca Tennis OÜ Osanik
- Sand Consulting OÜ Juhatuse liige
- TAG Holding OÜ Juhatuse liige
- MwG OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLucca põik 5, Tabasalu alevik, 76901
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10123462 / 7
-
17.11.2022Muutmiskanne Ä 10123462 / 6
-
17.11.2021Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 10123462 / M9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10123462 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10123462 / 4
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10123462 / 3
-
22.05.2013Muutmiskanne Ä 10123462 / 2
-
17.05.2013Muutmiskanne Ä 10123462 / M3
-
28.02.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10123462 / M2
-
23.03.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 10123462 / M1
-
16.12.2008Esmakanne Ä 123462
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 08.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 17.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |