MONVAL Osaühing
Registrisse kantud 11566839MONVAL Osaühing (registrikood 11566839) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -34 eurot, bilansimaht 198 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Monika Eimla. Juhatuse liige on Monika Eimla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.01.2009 (17 a 8 k) · Vabaduse tn 47, Rakvere linn, 44316
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,2 % | 2024: -15,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 681 | 1 040 | 1 190 | 880 | 1 180 |
| Puhaskasum | -34 | -36 | -1 291 | -3 536 | -1 522 | 846 | 602 |
| Käibevara | 198 | 232 | 268 | 1 747 | 5 845 | 6 617 | 5 771 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 198 | 232 | 268 | 1 747 | 5 845 | 6 617 | 5 771 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 188 | 750 | – | 0 |
| Omakapital | 198 | 232 | 268 | 1 559 | 5 095 | 6 617 | 5 771 |
| Kasumimarginaal | – | – | -189,6 % | -340,0 % | -127,9 % | 96,1 % | 51,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 198 € · 100,0 %
- Omakapital 198 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2023 | 265 € | 269 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 159 € | 161 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 146 € | 149 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 213 € | 217 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 239 € | 242 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 557 € | 565 € | 0 € | 1 |
| II kv 2022 | 636 € | 646 € | 0 € | 1 |
| I kv 2022 | 636 € | 646 € | 0 € | 1 |
IV kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 88 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 90 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVabaduse tn 47, Rakvere linn, 44316
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40022411 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40022411 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40022411 / 3
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 40022411 / 2
-
29.01.2009Esmakanne Ä 22411
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |