OÜ Voltem
Registrisse kantud 11567299OÜ Voltem (registrikood 11567299) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 270 781 eurot ja puhaskasum -41 922 eurot, bilansimaht 79 517 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Roosiväli. Juhatuse liige on Jüri Roosiväli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.02.2009 (17 a 8 k) · Vahtra pst 56, Rakvere linn, 44306
Registriandmed KMKR EE101311096 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101311096
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -15,5 % | 2024: 9,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -105,5 % | 2024: 32,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,0 % | 2024: 83,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 5,9 |
| Müügitulu kasv | +0,3 % | 2024: −31,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −1,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 270 781 | 269 945 | 393 742 | 374 057 | 335 487 | 292 907 | 283 233 |
| Puhaskasum | -41 922 | 26 445 | 17 229 | 39 557 | 8 026 | 14 112 | 44 868 |
| Käibevara | 79 050 | 97 048 | 129 177 | 104 424 | 125 348 | 102 974 | 122 706 |
| Põhivara | 467 | 1 027 | 2 314 | 2 905 | 7 526 | 8 928 | 12 179 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 79 517 | 98 075 | 131 491 | 107 329 | 132 874 | 111 902 | 134 885 |
| Kohustised kokku | 39 774 | 16 410 | 36 272 | 29 339 | 54 441 | 31 495 | 28 590 |
| Omakapital | 39 743 | 81 665 | 95 219 | 77 990 | 78 433 | 80 407 | 106 295 |
| Kasumimarginaal | -15,5 % | 9,8 % | 4,4 % | 10,6 % | 2,4 % | 4,8 % | 15,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 79 050 € · 99,4 %
- Põhivara 467 € · 0,6 %
- Lühiajalised kohustised 39 774 € · 50,0 %
- Omakapital 39 743 € · 50,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 391 € | 5 345 € | 85 988 € | 5 |
| II kv 2026 | 7 086 € | 6 031 € | 36 936 € | 5 |
| I kv 2026 | 13 539 € | 6 880 € | 63 436 € | 6 |
| IV kv 2025 | 11 299 € | 7 586 € | 44 342 € | 6 |
| III kv 2025 | 12 205 € | 7 985 € | 55 749 € | 6 |
| II kv 2025 | 10 402 € | 9 551 € | 91 063 € | 6 |
| I kv 2025 | 12 256 € | 9 214 € | 51 365 € | 6 |
| IV kv 2024 | 33 182 € | 8 609 € | 106 837 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 130 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 782 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 29,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 28 663 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 685 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Roosiväli
- JYRVAL OÜ Tegelik kasusaaja
- Bellabel Holding OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVahtra pst 56, Rakvere linn, 44306
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 897 | 46 910 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Virumaa Muuseumid · maksed 10 897 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40022467 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40022467 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40022467 / 4
-
26.01.2012Muutmiskanne Ä 40022467 / 3
-
13.04.2009Muutmiskanne Ä 22467 / 2
-
05.02.2009Esmakanne Ä 22467
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |