RoadWolf OÜ
Registrisse kantud 11588002RoadWolf OÜ (registrikood 11588002) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala maanteede ja kiirteede ehitus (EMTAK 42111). 2025. aasta müügitulu oli 2 057 042 eurot ja puhaskasum 31 480 eurot, bilansimaht 2 795 428 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: TARMO Sälik. Juhatuse liige on Omanikukonto: TARMO Sälik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2009 (17 a 8 k) · Raba tn 33, Pärnu linn, 80041
Registriandmed KMKR EE101288815 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101288815
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maanteede ja kiirteede ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: 10,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,9 % | 2024: 16,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,1 % | 2024: 75,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | −16,4 % | 2024: +17,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −7,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 057 042 | 2 461 870 | 2 097 325 | 2 528 762 | 2 522 222 | 2 986 997 | 2 181 590 |
| Puhaskasum | 31 480 | 259 946 | 126 983 | 109 319 | 110 159 | 63 076 | 65 992 |
| Käibevara | 1 528 965 | 1 349 334 | 1 221 095 | 918 963 | 1 104 981 | 924 842 | 752 305 |
| Põhivara | 1 266 463 | 790 171 | 543 185 | 721 716 | 589 763 | 311 194 | 426 362 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 795 428 | 2 139 505 | 1 764 280 | 1 640 679 | 1 694 744 | 1 236 036 | 1 178 667 |
| Kohustised kokku | 1 143 081 | 518 638 | 403 359 | 406 741 | 570 125 | 221 576 | 227 283 |
| Omakapital | 1 652 347 | 1 620 867 | 1 360 921 | 1 233 938 | 1 124 619 | 1 014 460 | 951 384 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 10,6 % | 6,1 % | 4,3 % | 4,4 % | 2,1 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 528 965 € · 54,7 %
- Põhivara 1 266 463 € · 45,3 %
- Lühiajalised kohustised 559 359 € · 20,0 %
- Pikaajalised kohustised 583 722 € · 20,9 %
- Omakapital 1 652 347 € · 59,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
42111 Maanteede ja kiirteede ehitus põhitegevus 2 044 918 €
-
81231 Muu puhastustegevus 9 430 €
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük 2 346 €
-
35151 Elektrienergia müük 348 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 117 544 € | 60 728 € | 1 061 760 € | 19 |
| II kv 2026 | 31 678 € | 30 917 € | 328 909 € | 22 |
| I kv 2026 | 68 567 € | 34 135 € | 356 027 € | 16 |
| IV kv 2025 | 153 618 € | 53 101 € | 999 770 € | 16 |
| III kv 2025 | 94 110 € | 50 582 € | 689 312 € | 18 |
| II kv 2025 | 33 977 € | 33 644 € | 128 073 € | 18 |
| I kv 2025 | 69 460 € | 38 769 € | 432 702 € | 18 |
| IV kv 2024 | 162 247 € | 54 903 € | 999 917 € | 18 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 39 181 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 20 243 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 51,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 353 920 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 049 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: TARMO Sälik
- Finest-Hall Factory OÜ Osanik
- Osaühing Matsimoka Osanik
- IseKallur OÜ Osanik Maksuvõlg
- LineMaster OÜ Osanik
- Vaat OÜ Osanik Maksuvõlg
- Babash Group OÜ Osanik
- RoadWay OÜ Juhatuse liige
- Ignium OÜ Osanik Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 32. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Pärnu maakond 535 242 €
- 38. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Pärnu maakond 325 490 €
- 46. Kõige pikema staažiga juhatused · Ehitus (EMTAK 42) 17,6 a
- 78. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Pärnu maakond 16,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 535 242 | 646 289 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Transpordiamet · maksed 314 429 €
- Pärnu Linnavalitsus · maksed 92 239 €
- AS Eesti Raudtee · maksed 27 990 €
- Tori Vallavalitsus · maksed 15 870 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 15 494 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 15 357 €
Riigihanked
10 lepingut 5 aastaga · 935 235 € ilma raamlepinguteta-
Teekattemärgistuse paigaldamine Pärnu, Lääne, Viljandi, Saare ja Hiiu maakonna riigiteedel 318 265 €Transpordiamet · 28.05.2026 · 3 osa
-
Lennuraja markeerimisvärvid 7 225 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 06.05.2026
-
Lennuraja markeerimisvärvid 2 997 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 10.09.2025
-
Transpordiamet · 08.08.2025
-
Lennuraja markeerimisvärvid 1 887 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 02.06.2025
-
Transpordiamet · 12.05.2025
-
Liikluskorraldusvahendid 2024-3 6 072 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 26.09.2024
-
Transpordiamet · 25.07.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubRoadWolf - kvaliteetne teekattemärgistus, kogenuimad oma ala eksperdid ning uusim masinapark. Pakume professionaalset ning kliendile murevaba teenust.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30037690 / 7
-
29.10.2021Muutmiskanne Ä 30037690 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30037690 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30037690 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30037690 / 3
-
14.12.2011Muutmiskanne Ä 30037690 / 2
-
26.03.2009Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 37690
-
26.03.2009Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 125162 / 6
-
19.03.2009Märkus Ä 125162 / 5
-
16.03.2009Teine, konstitutiivne ümberkujundamiskanne Ä 125162 / 3
-
16.03.2009Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 125162 / 4
-
16.03.2009Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 125162 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 15.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |