OÜ Estopolis
Registrisse kantud 11607484OÜ Estopolis (registrikood 11607484) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 111 282 eurot ja puhaskasum -21 579 eurot, bilansimaht 118 915 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaak Niglas. Juhatuse liige on Jaak Niglas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.03.2009 (17 a 7 k) · Pojengi tee 28, Tallinn, 11913
Registriandmed KMKR EE101298708 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101298708
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -19,4 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -280,4 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,5 % | 2024: 37,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,9 | 2024: 4,9 |
| Müügitulu kasv | −29,6 % | 2024: −21,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 111 282 | 157 997 | 200 602 | 409 142 | 317 281 | 90 624 | 48 955 |
| Puhaskasum | -21 579 | 131 | 567 | 47 346 | 11 648 | -10 416 | 311 |
| Käibevara | 118 915 | 78 667 | 74 782 | 43 590 | 52 270 | 70 100 | 74 909 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 118 915 | 78 667 | 74 782 | 43 590 | 52 270 | 70 100 | 74 909 |
| Kohustised kokku | 111 218 | 49 391 | 45 637 | 15 012 | 17 238 | 6 816 | 1 209 |
| Omakapital | 7 697 | 29 276 | 29 145 | 28 578 | 35 032 | 63 284 | 73 700 |
| Kasumimarginaal | -19,4 % | 0,1 % | 0,3 % | 11,6 % | 3,7 % | -11,5 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 118 915 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 13 367 € · 11,2 %
- Pikaajalised kohustised 97 851 € · 82,3 %
- Omakapital 7 697 € · 6,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 16 240 € | 3 927 € | 125 216 € | 2 |
| II kv 2026 | 7 314 € | 1 903 € | 31 752 € | 2 |
| I kv 2026 | 9 324 € | 2 935 € | 36 339 € | 2 |
| IV kv 2025 | 5 473 € | 2 299 € | 24 900 € | 3 |
| III kv 2025 | 7 362 € | 5 863 € | 22 000 € | 3 |
| II kv 2025 | 5 604 € | 4 118 € | 21 152 € | 4 |
| I kv 2025 | 9 496 € | 6 146 € | 31 900 € | 3 |
| IV kv 2024 | 6 437 € | 2 996 € | 46 450 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 413 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 309 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 24,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 739 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 259 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPojengi tee 28, Tallinn, 11913
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.06.2025Muutmiskanne Ä 10126444 / 13
-
21.05.2025Muutmiskanne Ä 10126444 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10126444 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10126444 / 11
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10126444 / 10
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10126444 / 9
-
19.11.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10126444 / 8
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 10126444 / 7
-
21.10.2010Muutmiskanne Ä 10126444 / 6
-
20.10.2010Muutmiskanne Ä 10126444 / M1
-
04.06.2009Muutmiskanne Ä 126444 / 5
-
19.05.2009Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 126444 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 21.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |