Osaühing FER PROJECT
Registrisse kantud 11609767Osaühing FER PROJECT (registrikood 11609767) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Ubja küla, tegevusala puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine (EMTAK 16281). 2025. aasta müügitulu oli 313 725 eurot ja puhaskasum -8 940 eurot, bilansimaht 560 338 eurot. Juhatuse liikmed on Vallo Holm, Ando Holm, Kaido Holm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.03.2009 (17 a 7 k) · Kaevu tee 1, Ubja küla, 44203
Registriandmed KMKR EE101352576 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101352576
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,8 % | 2024: -5,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,9 % | 2024: -4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,2 % | 2024: 63,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +16,0 % | 2024: −17,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 313 725 | 270 343 | 328 219 | 353 528 | 356 453 | 259 516 | 305 822 |
| Puhaskasum | -8 940 | -13 923 | 15 641 | 35 700 | 47 605 | 6 494 | 27 756 |
| Käibevara | 42 144 | 28 435 | 52 103 | 60 239 | 61 938 | 24 624 | 40 353 |
| Põhivara | 518 194 | 476 710 | 406 077 | 365 683 | 318 776 | 280 587 | 276 199 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 560 338 | 505 145 | 458 180 | 425 922 | 380 714 | 305 211 | 316 552 |
| Kohustised kokku | 251 137 | 187 004 | 126 116 | 109 499 | 99 991 | 72 093 | 89 928 |
| Omakapital | 309 201 | 318 141 | 332 064 | 316 423 | 280 723 | 233 118 | 226 624 |
| Kasumimarginaal | -2,8 % | -5,2 % | 4,8 % | 10,1 % | 13,4 % | 2,5 % | 9,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 42 144 € · 7,5 %
- Põhivara 518 194 € · 92,5 %
- Lühiajalised kohustised 109 544 € · 19,5 %
- Pikaajalised kohustised 141 593 € · 25,3 %
- Omakapital 309 201 € · 55,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 672 € | 10 570 € | 105 181 € | 6 |
| II kv 2026 | 15 526 € | 9 683 € | 87 438 € | 5 |
| I kv 2026 | 17 649 € | 9 910 € | 60 980 € | 6 |
| IV kv 2025 | 20 813 € | 10 442 € | 94 329 € | 6 |
| III kv 2025 | 18 809 € | 9 896 € | 83 590 € | 6 |
| II kv 2025 | 9 559 € | 9 564 € | 66 702 € | 6 |
| I kv 2025 | 10 922 € | 9 501 € | 79 558 € | 6 |
| IV kv 2024 | 10 415 € | 9 232 € | 83 835 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 557 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 523 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 35 060 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 129 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vallo Holm
- Osaühing ISTRUP Osanik Maksuvõlg
- Ubja Külaselts Linda Tegelik kasusaaja
- JYRVAL OÜ Tegelik kasusaaja
- VillaSpets OÜ Tegelik kasusaaja
- Rakvere linn, Vabriku tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
- Viru-Nigula vald, Kunda linn, Klubi tn 2 korteriühistu Juhatuse liige
- Rakvere linn, Heina tn 9 korteriühistu Juhatuse liige
-
Ando Holm
- Mittetulundusühing Partnerid Tegelik kasusaaja
- Ubja Külaselts Linda Juhatuse liige
- Kunda Jahindusklubi Tegelik kasusaaja
- Rakvere vald, Ubja küla, Silmu tee 18 korteriühistu Juhatuse liige
- Rakvere vald, Ubja küla, Mängu tee 10 korteriühistu Juhatuse liige
- Grainel Wood OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kaido Holm
- Ubja Külaselts Linda Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Karepa Kalasadam Tegelik kasusaaja
- Tammeoja OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKaevu tee 1, Ubja küla, 44203
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 51 980 |
| Toetused kokku | 51 980 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 51 980 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40023358 / 9
-
12.05.2023Kommertspandi avamiskanne K 40023358 / M2
-
12.05.2023Kommertspandi avamiskanne K 40023358 / 8
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40023358 / 7
-
15.12.2017Muutmiskanne Ä 40023358 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 40023358 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40023358 / 4
-
04.01.2013Muutmiskanne Ä 40023358 / 3
-
16.10.2009Muutmiskanne Ä 23358 / 2
-
07.05.2009Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 126661 / 6
-
06.05.2009Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 23358
-
30.04.2009Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 23358 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |