Euriwork OÜ
Registrisse kantud 11614064Euriwork OÜ (registrikood 11614064) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Papsaare küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -9 821 eurot, bilansimaht 65 417 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mario Lee. Juhatuse liige on Mario Lee. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.03.2009 (17 a 7 k) · Lõvi tee 42, Papsaare küla, 88317
Registriandmed KMKR EE101471567 · osakapital 2 557 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101471567
- Osakapital
- 2 557 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,3 % | 2024: -23,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,7 % | 2024: 89,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,0 | 2024: 5,9 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 47 051 | 90 025 | 93 141 | 88 187 | 89 464 |
| Puhaskasum | -9 821 | -15 520 | -3 798 | 19 144 | 18 955 | -1 092 | -17 487 |
| Käibevara | 43 399 | 43 973 | 45 627 | 55 435 | 47 270 | 41 814 | 49 843 |
| Põhivara | 22 018 | 30 067 | 43 803 | 33 338 | 28 939 | 23 427 | 26 237 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 65 417 | 74 040 | 89 430 | 88 773 | 76 209 | 65 241 | 76 080 |
| Kohustised kokku | 8 671 | 7 473 | 7 343 | 2 887 | 9 467 | 17 454 | 27 201 |
| Omakapital | 56 746 | 66 567 | 82 087 | 85 886 | 66 742 | 47 787 | 48 879 |
| Kasumimarginaal | – | – | -8,1 % | 21,3 % | 20,4 % | -1,2 % | -19,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 399 € · 66,3 %
- Põhivara 22 018 € · 33,7 %
- Lühiajalised kohustised 8 671 € · 13,3 %
- Omakapital 56 746 € · 86,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 33,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 304 € | 1 395 € | 11 029 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 199 € | 1 123 € | 24 800 € | 1 |
| I kv 2026 | 330 € | 351 € | 18 210 € | 1 |
| IV kv 2025 | 179 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 179 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 0 € | 1 146 € | 8 785 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 435 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 465 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 676 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 894 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLõvi tee 42, Papsaare küla, 88317
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.01.2024Muutmiskanne Ä 30037404 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30037404 / 10
-
16.11.2022Muutmiskanne Ä 30037404 / 9
-
22.03.2018Muutmiskanne Ä 30037404 / 8
-
21.03.2018Muutmiskanne Ä 30037404 / M3
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30037404 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30037404 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30037404 / 5
-
01.09.2014Muutmiskanne Ä 30037404 / 4
-
24.04.2014Muutmiskanne Ä 30037404 / 3
-
21.04.2014Muutmiskanne Ä 30037404 / 2
-
10.03.2009Esmakanne Ä 37404
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |