Ullumaja OÜ
Registrisse kantud 11614840Ullumaja OÜ (registrikood 11614840) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Rannaküla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 140 011 eurot ja puhaskasum -952 eurot, bilansimaht 46 580 eurot. Juhatuse liikmed on Eva Miller, Katri Must, Tiit Tippel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.03.2009 (17 a 7 k) · Vanasilla, Rannaküla, 91104
Registriandmed KMKR EE101392785 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101392785
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,7 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,3 % | 2024: 2,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,0 % | 2024: 96,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 28,2 |
| Müügitulu kasv | −20,3 % | 2024: +19,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +19,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 140 011 | 175 726 | 147 067 | 80 299 | 54 931 | 56 749 | 57 342 |
| Puhaskasum | -952 | 3 222 | 2 738 | 3 936 | -3 120 | 1 145 | 2 706 |
| Käibevara | 32 080 | 126 295 | 123 459 | 119 860 | 115 681 | 119 085 | 117 001 |
| Põhivara | 14 500 | – | – | – | 0 | 1 600 | 3 200 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 46 580 | 126 295 | 123 459 | 119 860 | 115 681 | 120 685 | 120 201 |
| Kohustised kokku | 17 711 | 4 474 | 4 847 | 3 986 | 3 743 | 5 627 | 6 288 |
| Omakapital | 28 869 | 121 821 | 118 612 | 115 874 | 111 938 | 115 058 | 113 913 |
| Kasumimarginaal | -0,7 % | 1,8 % | 1,9 % | 4,9 % | -5,7 % | 2,0 % | 4,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 32 080 € · 68,9 %
- Põhivara 14 500 € · 31,1 %
- Lühiajalised kohustised 17 711 € · 38,0 %
- Omakapital 28 869 € · 62,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine põhitegevus 95 201 €
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused 44 810 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 008 € | 2 059 € | 14 360 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 566 € | 2 020 € | 15 700 € | 2 |
| I kv 2026 | 3 517 € | 2 080 € | 27 073 € | 2 |
| IV kv 2025 | 2 904 € | 2 176 € | 12 552 € | 2 |
| III kv 2025 | 2 214 € | 2 176 € | 11 843 € | 2 |
| II kv 2025 | 3 913 € | 2 176 € | 14 822 € | 2 |
| I kv 2025 | 15 952 € | 2 073 € | 97 554 € | 2 |
| IV kv 2024 | 4 036 € | 1 889 € | 58 716 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 003 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 686 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 68,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 787 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 660 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tiit Tippel
- Osaühing Joon Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Sakeuse Maja OÜ Juhatuse liige
- Ovaal Salong OÜ Tegelik kasusaaja
- Good Republic OÜ Osanik
- Donedone OÜ Juhatuse liige
- Omaladu OÜ Tegelik kasusaaja
-
Eva Miller
- Ovaal Salong OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVanasilla, Rannaküla, 91104
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30037504 / 9
-
28.10.2019Muutmiskanne Ä 30037504 / 8
-
18.09.2019Muutmiskanne Ä 30037504 / M1
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 30037504 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30037504 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30037504 / 5
-
19.05.2015Muutmiskanne Ä 30037504 / 4
-
28.06.2012Muutmiskanne Ä 30037504 / 3
-
17.11.2010Muutmiskanne Ä 30037504 / 2
-
17.03.2009Esmakanne Ä 37504
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |