Väljaotsa OÜ
Registrisse kantud 11618708Väljaotsa OÜ (registrikood 11618708) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Avinurme alevik, tegevusala segapõllumajandus (EMTAK 01501). 2025. aasta müügitulu oli 238 814 eurot ja puhaskasum 71 180 eurot, bilansimaht 2 993 692 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mai Tooming. Juhatuse liige on Mai Tooming. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.04.2009 (17 a 6 k) · Masti tn 2, Avinurme alevik, 42101
Registriandmed KMKR EE101338037 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101338037
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Segapõllumajandus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 29,8 % | 2024: 38,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,7 % | 2024: 4,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,1 % | 2024: 52,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,2 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | +29,2 % | 2024: −45,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 238 814 | 184 871 | 336 567 | 300 440 | 148 081 | 137 185 | 108 958 |
| Puhaskasum | 71 180 | 70 213 | 117 064 | 37 136 | 1 050 595 | -164 543 | 36 598 |
| Käibevara | 1 067 980 | 1 042 842 | 664 292 | 615 460 | 1 691 745 | 343 314 | 309 678 |
| Põhivara | 1 925 712 | 1 745 702 | 1 730 304 | 1 221 137 | 698 071 | 591 368 | 2 087 220 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 993 692 | 2 788 544 | 2 394 596 | 1 836 597 | 2 389 816 | 934 682 | 2 396 898 |
| Kohustised kokku | 1 462 969 | 1 323 809 | 1 000 073 | 559 138 | 1 146 214 | 740 114 | 2 037 787 |
| Omakapital | 1 530 723 | 1 464 735 | 1 394 523 | 1 277 459 | 1 243 602 | 194 568 | 359 111 |
| Kasumimarginaal | 29,8 % | 38,0 % | 34,8 % | 12,4 % | 709,5 % | -119,9 % | 33,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 067 980 € · 35,7 %
- Põhivara 1 925 712 € · 64,3 %
- Lühiajalised kohustised 336 951 € · 11,3 %
- Pikaajalised kohustised 1 126 018 € · 37,6 %
- Omakapital 1 530 723 € · 51,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01501 Segapõllumajandus põhitegevus 168 365 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 59 966 €
-
01611 Taimekasvatuse abitegevused 10 483 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 638 € | 966 € | 53 065 € | 3 |
| II kv 2026 | 0 € | 2 323 € | 11 398 € | 3 |
| I kv 2026 | 12 693 € | 14 893 € | 92 324 € | 3 |
| IV kv 2025 | 14 730 € | 12 276 € | 67 294 € | 4 |
| III kv 2025 | 5 850 € | 3 519 € | 48 968 € | 4 |
| II kv 2025 | 11 618 € | 6 510 € | 152 751 € | 4 |
| I kv 2025 | 26 008 € | 21 149 € | 27 258 € | 4 |
| IV kv 2024 | 0 € | 105 € | 57 228 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 546 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 322 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 17 688 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 206 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mai Tooming
- Wiru Mill OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Lohusuu Kogudus Juhatuse liige
- Avinurme Kultuuri ja Hariduse Selts Nurmetuled Juhatuse liige
- Alutaguse Mari OÜ Osanik Maksuvõlg
- Laanelilled MTÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMasti tn 2, Avinurme alevik, 42101
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Vee erikasutus KivisillaL.VV/327834 · alates 27.02.2020
Toidukäitlejate register (PTA)
-
Mitteloomsete esmatoodete tootmine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Mustvee vald 1 530 723 €
- 7. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Mustvee vald 2 993 692 €
- 16. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Mustvee vald 76 858 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 76 858 | 347 333 |
| Toetused kokku | 76 858 | 347 333 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 76 858 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.05.2026Kommertspandi avamiskanne K 40023149 / 8
-
30.04.2026Kommertspandi avamiskanne K 40023149 / M7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40023149 / 7
-
25.09.2019Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 40023149 / 6
-
28.08.2019Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 40023149 / M5
-
08.10.2018Muutmiskanne Ä 40023149 / 5
-
01.03.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40023149 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 40023149 / 3
-
22.02.2016Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 40023149 / M3
-
29.09.2011Muutmiskanne Ä 40023149 / M2
-
29.09.2011Muutmiskanne Ä 40023149 / 2
-
08.02.2011Toimiku dokumentide kontroll Ä 40023149 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |