Censea OÜ
Registrisse kantud 11620250Censea OÜ (registrikood 11620250) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsakasti küla, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 3 322 eurot ja puhaskasum 939 eurot, bilansimaht 14 326 eurot. Juhatuse liige on Timur Vainonen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.2009 (17 a 6 k) · Metsakasti tee 3, Metsakasti küla, 74019
Registriandmed KMKR EE101286370 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101286370
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,3 % | 2024: 22,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,6 % | 2024: 8,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 2024: 96,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 127,3 | 2024: 27,9 |
| Müügitulu kasv | −35,6 % | 2024: +38,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 322 | 5 161 | 3 720 | 3 635 | 2 964 | 2 590 | 2 928 |
| Puhaskasum | 939 | 1 167 | 1 390 | 1 795 | 1 650 | 1 764 | 1 956 |
| Käibevara | 13 624 | 13 774 | 14 277 | 14 816 | 12 656 | 10 658 | 9 570 |
| Põhivara | 702 | – | – | 0 | 332 | 694 | 20 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 326 | 13 774 | 14 277 | 14 816 | 12 988 | 11 352 | 9 590 |
| Kohustised kokku | 107 | 494 | 164 | 93 | 60 | 74 | 76 |
| Omakapital | 14 219 | 13 280 | 14 113 | 14 723 | 12 928 | 11 278 | 9 514 |
| Kasumimarginaal | 28,3 % | 22,6 % | 37,4 % | 49,4 % | 55,7 % | 68,1 % | 66,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 624 € · 95,1 %
- Põhivara 702 € · 4,9 %
- Lühiajalised kohustised 107 € · 0,7 %
- Omakapital 14 219 € · 99,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 127,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 295 € | 156 € | 898 € | 1 |
| II kv 2026 | 230 € | 78 € | 944 € | 1 |
| I kv 2026 | 93 € | 0 € | 653 € | 1 |
| IV kv 2025 | 72 € | 0 € | 598 € | 1 |
| III kv 2025 | 123 € | 0 € | 1 064 € | 1 |
| II kv 2025 | 143 € | 117 € | 800 € | 1 |
| I kv 2025 | 662 € | 287 € | 923 € | 1 |
| IV kv 2024 | 339 € | 312 € | 859 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 98 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 52 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 299 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 100 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Timur Vainonen
- Garsys OÜ Tegelik kasusaaja
- Saunason OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetsakasti tee 3, Metsakasti küla, 74019
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10127210 / 9
-
29.06.2021Muutmiskanne Ä 10127210 / 8
-
30.06.2018Muutmiskanne Ä 10127210 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10127210 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10127210 / 5
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10127210 / 4
-
29.11.2012Muutmiskanne Ä 10127210 / 3
-
10.01.2012Muutmiskanne Ä 10127210 / 2
-
25.03.2009Esmakanne Ä 127210
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |