Scener OÜ
Registrisse kantud 11623709Scener OÜ (registrikood 11623709) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektrienergia müük (EMTAK 35151). 2025. aasta müügitulu oli 105 554 433 eurot ja puhaskasum -375 576 eurot, bilansimaht 10 013 510 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kaido Veldemann, Jaak Urm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.04.2009 (17 a 6 k) · Veerenni tn 40a, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE101320773 · osakapital 31 980 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101320773
- Osakapital
- 31 980 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrienergia müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -24,9 % | 2024: 17,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,1 % | 2024: 20,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +56,6 % | 2024: +18,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +28,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 105 554 433 | 67 424 901 | 56 973 188 | 128 648 207 | 63 298 686 | 29 816 657 | 35 988 682 |
| Puhaskasum | -375 576 | 321 318 | 717 809 | 166 657 | 132 355 | 31 408 | 37 311 |
| Käibevara | 7 495 277 | 7 073 017 | 6 072 199 | 13 094 573 | 15 385 810 | 5 411 854 | 4 635 327 |
| Põhivara | 2 518 233 | 2 147 660 | 1 554 147 | 761 810 | 621 484 | 629 770 | 637 755 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 013 510 | 9 220 677 | 7 626 346 | 13 856 383 | 16 007 294 | 6 041 624 | 5 273 082 |
| Kohustised kokku | 8 504 116 | 7 335 707 | 5 862 694 | 12 810 540 | 14 978 109 | 5 144 794 | 4 407 660 |
| Omakapital | 1 509 394 | 1 884 970 | 1 763 652 | 1 045 843 | 1 029 185 | 896 830 | 865 422 |
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 0,5 % | 1,3 % | 0,1 % | 0,2 % | 0,1 % | 0,1 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 155 240 051 | 110 336 739 | 92 669 659 | 206 960 673 | 109 331 547 | 50 939 781 | 66 451 974 |
| Puhaskasum | -144 862 | 863 044 | 852 492 | -110 574 | 295 944 | 146 365 | 249 800 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 14 094 701 | 15 941 395 | 11 778 625 | 25 069 486 | 21 066 202 | 7 016 149 | 6 256 015 |
| Kohustised kokku | 11 503 726 | 13 205 730 | 9 698 267 | 23 841 621 | 19 576 687 | 5 823 413 | 5 209 644 |
| Omakapital | 2 590 975 | 2 735 665 | 2 080 358 | 1 227 865 | 1 489 515 | 1 192 736 | 1 046 371 |
| Töötajaid | 9 | 8 | 9 | 8 | 7 | 8 | 7 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 7 495 277 € · 74,9 %
- Põhivara 2 518 233 € · 25,1 %
- Lühiajalised kohustised 8 447 190 € · 84,4 %
- Pikaajalised kohustised 56 926 € · 0,6 %
- Omakapital 1 509 394 € · 15,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 84,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
35151 Elektrienergia müük põhitegevus 102 717 193 €
-
35231 Gaasimüük magistraalvõrkude kaudu 1 956 124 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 96 791 € | 41 850 642 € | 14 |
| II kv 2026 | 0 € | 88 666 € | 37 552 194 € | 13 |
| I kv 2026 | 0 € | 71 878 € | 43 295 574 € | 14 |
| IV kv 2025 | 0 € | 55 439 € | 31 744 600 € | 14 |
| III kv 2025 | 0 € | 62 720 € | 21 643 023 € | 11 |
| II kv 2025 | 0 € | 51 243 € | 27 126 815 € | 9 |
| I kv 2025 | 0 € | 39 653 € | 21 136 129 € | 10 |
| IV kv 2024 | 0 € | 38 324 € | 19 100 853 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 32 264 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 950 214 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 432 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peeter-Jass Pikk
- Baltic Energy Partners OÜ Tegelik kasusaaja
- Krattrade OÜ Juhatuse liige
- Sära Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Home Of Smart Energy OÜ Tegelik kasusaaja
- AIANDUSÜHISTU KADAKATE KESKEL Juhatuse liige
- OÜ Energiapuu Juhatuse liige
- Long Beam OÜ Tegelik kasusaaja
- 220 Solar OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marko Allikson
- Baltic Energy Partners OÜ Tegelik kasusaaja
- Krattrade OÜ Tegelik kasusaaja
- Sära Energia OÜ Tegelik kasusaaja
- Home Of Smart Energy OÜ Juhatuse liige
- Long Beam OÜ Tegelik kasusaaja
- 220 Solar OÜ Tegelik kasusaaja
- Powersave OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Varbla Tuulepark OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: POWERSAVE OÜ
- Baltic Energy Partners OÜ Osanik
-
OÜ Gravel
- Baltic Energy Partners OÜ Osanik
- Praktikal Education OÜ Osanik
- OÜ Energiapuu Osanik
- Päikese ja Tuule OÜ Osanik
- GSCN Venture OÜ Osanik
-
Boid OÜ
- Krattrade OÜ Osanik
-
Kaido Veldemann
- Krattrade OÜ Tegelik kasusaaja
- Boid OÜ Juhatuse liige
- Polscen OÜ Tegelik kasusaaja
-
Jaak Urm
- Eneria OÜ Juhatuse liige
- Solarfund OÜ Juhatuse liige
- GreenPeak OÜ Juhatuse liige
- Kuuber OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Polscen OÜ | 66,64 % | 1 666 € | 01.09.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Konsolideeritud välismaised tütarettevõtted: Scener SIA (LV), Scener UAB (LT)
Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Powersave OÜ 42 %
-
OÜ Gravel 42 %
-
Boid OÜ 16 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Polscen OÜ 66,64 %
Skeem
LEI 549300C4BDOMJM3QI502
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Energeetika 13 194 304 €
- 7. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Alla 10 töötaja 105 554 433 €
- 9. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Energeetika 375 576 €
- 11. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Energeetika 1 tk
- 16. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Energeetika 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 77 399 € ilma raamlepinguteta-
AKTSIASELTS TALLINNA VESI · 17.07.2025
-
AKTSIASELTS TALLINNA VESI · 30.09.2024
-
AKTSIASELTS TALLINNA VESI · 28.03.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.03.2026Muutmiskanne Ä 10127603 / 25
-
23.08.2022Kommertspandi avamiskanne K 10127603 / 24
-
30.12.2021Kommertspandi avamiskanne K 10127603 / 23
-
22.12.2021Kommertspandi avamiskanne K 10127603 / M8
-
13.11.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10127603 / 22
-
21.11.2018Kommertspandi avamiskanne K 10127603 / 21
-
20.06.2018Kommertspandi avamiskanne K 10127603 / 20
-
08.06.2018Muutmiskanne Ä 10127603 / 19
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10127603 / 18
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10127603 / 17
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10127603 / 16
-
02.01.2017Muutmiskanne Ä 10127603 / 15
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.09.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 01.08.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Suurettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 12.05.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |