OÜ Orki
Registrisse kantud 11624078OÜ Orki (registrikood 11624078) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 1 178 036 eurot ja puhaskasum 141 857 eurot, bilansimaht 2 994 985 eurot. Ettevõttel on osalus 4 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Orhan Oktain, Tamella Zeynalova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.04.2009 (17 a 6 k) · Sõstra tn 2, Tallinn, 10616
Registriandmed KMKR EE101466530 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101466530
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,0 % | 2024: 352,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,4 % | 2024: 38,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,5 % | 2024: 70,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 91,7 | 2024: 29,5 |
| Müügitulu kasv | +410,3 % | 2024: +48,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +89,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 178 036 | 230 869 | 155 304 | 104 039 | 63 034 | 48 307 | 75 212 |
| Puhaskasum | 141 857 | 814 174 | 54 531 | 18 680 | -34 812 | 61 849 | -46 367 |
| Käibevara | 849 463 | 154 843 | 21 752 | 17 431 | 91 418 | 118 414 | 98 153 |
| Põhivara | 2 145 522 | 2 814 702 | 2 155 376 | 1 984 959 | 2 179 961 | 1 890 389 | 2 213 482 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 994 985 | 2 969 545 | 2 177 128 | 2 002 390 | 2 271 379 | 2 008 803 | 2 311 635 |
| Kohustised kokku | 763 634 | 867 051 | 888 808 | 330 601 | 618 270 | 320 882 | 685 561 |
| Omakapital | 2 231 351 | 2 102 494 | 1 288 320 | 1 671 789 | 1 653 109 | 1 687 921 | 1 626 074 |
| Kasumimarginaal | 12,0 % | 352,7 % | 35,1 % | 18,0 % | -55,2 % | 128,0 % | -61,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 849 463 € · 28,4 %
- Põhivara 2 145 522 € · 71,6 %
- Lühiajalised kohustised 9 267 € · 0,3 %
- Pikaajalised kohustised 754 367 € · 25,2 %
- Omakapital 2 231 351 € · 74,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 91,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 25,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 508 € | 2 369 € | 41 932 € | 2 |
| II kv 2026 | 10 675 € | 3 198 € | 43 765 € | 2 |
| I kv 2026 | 17 435 € | 3 466 € | 40 939 € | 2 |
| IV kv 2025 | 197 941 € | 3 299 € | 795 299 € | 2 |
| III kv 2025 | 25 849 € | 3 299 € | 104 650 € | 2 |
| II kv 2025 | 8 465 € | 2 265 € | 41 562 € | 2 |
| I kv 2025 | 10 998 € | 1 503 € | 64 338 € | 2 |
| IV kv 2024 | 27 157 € | 1 738 € | 112 641 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 503 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 790 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 22,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 977 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 759 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Orhan Oktain
- OÜ BW KINNISVARA Juhatuse liige
- Pärnu mnt 325 OÜ Juhatuse liige
- OÜ Tabasalu KVB Juhatuse liige
- Osaühing Malana Grupp Osanik
- Iyi OÜ Osanik
- Metal Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- Loodepark OÜ Juhatuse liige
- Emilok OÜ Tegelik kasusaaja
-
Oktai Zeinalov
- OÜ BW KINNISVARA Tegelik kasusaaja
- Pärnu mnt 325 OÜ Osanik
- OÜ Tabasalu KVB Tegelik kasusaaja
- Subarmour Metals OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing GEBA Osanik
- TTO METALS OÜ Osanik
- Osaühing Tabasalu Elamute Arendus Osanik
- Eesti Aserbaidžaani Kogukond OCAQ Juhatuse liige
-
Tamella Zeynalova
- OÜ BW KINNISVARA Tegelik kasusaaja
- OÜ Tabasalu KVB Tegelik kasusaaja
- Osaühing Springerald Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (4)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Springerald | 100 % | 2 556 € | 16.08.2023 | 0 €2025 |
| OÜ BW KINNISVARA | 100 % | 2 556 € | 16.08.2023 | 232 672 €2025 |
| OÜ Tabasalu KVB | 100 % | 2 500 € | 23.04.2025 | 40 000 €2025 |
| Loodepark OÜ | 50 % | 1 250 € | 27.06.2024 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Osaühing Springerald 100 %
-
OÜ BW KINNISVARA 100 %
-
OÜ Tabasalu KVB 100 %
-
Loodepark OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 410,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10127647 / 8
-
07.09.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10127647 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10127647 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10127647 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10127647 / 4
-
06.03.2014Muutmiskanne Ä 10127647 / 3
-
28.02.2014Muutmiskanne Ä 10127647 / 2
-
02.04.2009Esmakanne Ä 127647
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |