Eurest Tehnika OÜ
Registrisse kantud 11624809Eurest Tehnika OÜ (registrikood 11624809) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Alliklepa küla, tegevusala muude masinate ja seadmete hulgimüük (EMTAK 46649). 2025. aasta müügitulu oli 2 599 eurot ja puhaskasum 2 990 eurot, bilansimaht 130 262 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Toomas Tiitmaa. Juhatuse liige on Toomas Tiitmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.04.2009 (17 a 6 k) · Allikmetsa, Alliklepa küla, 76018
Registriandmed KMKR EE101287573 · osakapital 4 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101287573
- Osakapital
- 4 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 115,0 % | 2024: 69,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,3 % | 2024: 4,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 2024: 98,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1 051,4 | 2024: 60,9 |
| Müügitulu kasv | −70,8 % | 2024: −48,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −26,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 599 | 8 893 | 17 392 | 1 467 | 12 718 | 11 795 | 77 751 |
| Puhaskasum | 2 990 | 6 195 | 4 383 | 840 | 3 201 | 1 229 | 41 859 |
| Käibevara | 129 319 | 127 789 | 121 067 | 116 688 | 115 914 | 112 648 | 113 595 |
| Põhivara | 943 | 1 458 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 130 262 | 129 247 | 121 067 | 116 688 | 115 914 | 112 648 | 113 595 |
| Kohustised kokku | 123 | 2 097 | 0 | 117 | 183 | 118 | 2 294 |
| Omakapital | 130 139 | 127 150 | 121 067 | 116 571 | 115 731 | 112 530 | 111 301 |
| Kasumimarginaal | 115,0 % | 69,7 % | 25,2 % | 57,3 % | 25,2 % | 10,4 % | 53,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 129 319 € · 99,3 %
- Põhivara 943 € · 0,7 %
- Lühiajalised kohustised 123 € · 0,1 %
- Omakapital 130 139 € · 99,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1 051,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 411 € | 0 € | 1 863 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 870 € | 0 |
| I kv 2026 | 751 € | 0 € | 4 162 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 185 € | 0 € | 788 € | 0 |
| II kv 2025 | 86 € | 0 € | 842 € | 0 |
| I kv 2025 | 161 € | 0 € | 743 € | 0 |
| IV kv 2024 | 239 € | 0 € | 1 813 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 137 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 621 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAllikmetsa, Alliklepa küla, 76018
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10127703 / 8
-
19.05.2018Muutmiskanne Ä 10127703 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10127703 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10127703 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10127703 / 4
-
13.03.2012Muutmiskanne Ä 10127703 / 3
-
16.02.2012Muutmiskanne Ä 10127703 / M4
-
03.02.2012Muutmiskanne Ä 10127703 / M3
-
13.12.2011Muutmiskanne Ä 10127703 / M2
-
10.08.2009Muutmiskanne Ä 127703 / 2
-
03.04.2009Esmakanne Ä 127703
-
03.04.2009Esmakanne Ä 127703 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 18.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |