Revenant OÜ
Registrisse kantud 11625134Revenant OÜ (registrikood 11625134) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Muraste küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 1 804 733 eurot ja puhaskasum 72 269 eurot, bilansimaht 527 588 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Vallaste. Juhatuse liige on Lauri Vallaste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.04.2009 (17 a 6 k) · Eeriku tee 4, Muraste küla, 76905
Registriandmed KMKR EE101301035 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101301035
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,0 % | 2024: 0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,6 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,7 % | 2024: 67,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +9,5 % | 2024: +30,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +36,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 804 733 | 1 647 407 | 1 261 046 | 1 408 335 | 1 236 386 | 376 334 | 605 556 |
| Puhaskasum | 72 269 | 3 394 | 130 437 | 163 792 | 241 174 | 1 933 | 90 780 |
| Käibevara | 305 570 | 239 622 | 433 779 | 393 288 | 293 736 | 132 101 | 200 237 |
| Põhivara | 222 018 | 132 867 | 137 778 | 150 569 | 86 435 | 9 243 | 6 742 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 527 588 | 372 489 | 571 557 | 543 857 | 380 171 | 141 344 | 206 979 |
| Kohustised kokku | 207 538 | 119 707 | 241 170 | 228 907 | 127 014 | 69 361 | 136 929 |
| Omakapital | 320 050 | 252 782 | 330 387 | 314 950 | 253 157 | 71 983 | 70 050 |
| Kasumimarginaal | 4,0 % | 0,2 % | 10,3 % | 11,6 % | 19,5 % | 0,5 % | 15,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 305 570 € · 57,9 %
- Põhivara 222 018 € · 42,1 %
- Lühiajalised kohustised 207 538 € · 39,3 %
- Omakapital 320 050 € · 60,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 39,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 42,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 1 358 805 €
-
4321 Elektriinstallatsioon 445 928 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 367 € | 22 607 € | 385 911 € | 11 |
| II kv 2026 | 34 077 € | 25 171 € | 129 451 € | 8 |
| I kv 2026 | 67 386 € | 24 471 € | 265 846 € | 9 |
| IV kv 2025 | 34 377 € | 31 407 € | 409 642 € | 10 |
| III kv 2025 | 67 908 € | 29 884 € | 545 686 € | 10 |
| II kv 2025 | 60 721 € | 27 338 € | 509 797 € | 10 |
| I kv 2025 | 34 196 € | 24 032 € | 282 324 € | 10 |
| IV kv 2024 | 57 441 € | 23 531 € | 371 923 € | 10 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 789 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 536 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 40,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 128 637 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 317 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Lauri Vallaste
- OÜ Lekso Juhatuse liige
- OÜ Üks Karu Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemEeriku tee 4, Muraste küla, 76905
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 22 865 | 6 299 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saue Vallavalitsus · maksed 20 964 €
- Veskimöldre Haridusmaja SA · maksed 1 901 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.02.2025Muutmiskanne Ä 10127767 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10127767 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10127767 / 6
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10127767 / 5
-
09.03.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10127767 / 4
-
16.10.2012Muutmiskanne Ä 10127767 / 3
-
12.06.2009Muutmiskanne Ä 127767 / 2
-
06.04.2009Esmakanne Ä 127767
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |