Proposito OÜ
Registrisse kantud 11627727Proposito OÜ (registrikood 11627727) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 1 489 578 eurot ja puhaskasum 32 435 eurot, bilansimaht 954 626 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rolandas Sturlis. Juhatuse liige on Rolandas Sturlis. Maksuvõlg on 2 152,67 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.04.2009 (17 a 6 k) · Laki tn 6, Tallinn, 10621
Registriandmed KMKR EE101296506 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101296506
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,2 % | 2024: 6,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,3 % | 2024: 16,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,5 % | 2024: 86,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,8 | 2024: 7,1 |
| Müügitulu kasv | −13,4 % | 2024: +5,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 489 578 | 1 720 094 | 1 635 672 | 1 366 235 | 913 205 | 1 317 391 | 1 682 433 |
| Puhaskasum | 32 435 | 118 670 | 56 511 | -92 551 | 3 851 | 52 118 | 10 872 |
| Käibevara | 938 355 | 823 824 | 729 336 | 706 566 | 702 654 | 716 074 | 798 089 |
| Põhivara | 16 271 | 19 821 | 23 371 | 26 921 | 30 471 | 34 021 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 954 626 | 843 645 | 752 707 | 733 487 | 733 125 | 750 095 | 798 089 |
| Kohustised kokku | 195 286 | 116 740 | 144 472 | 181 763 | 88 850 | 109 671 | 209 783 |
| Omakapital | 759 340 | 726 905 | 608 235 | 551 724 | 644 275 | 640 424 | 588 306 |
| Kasumimarginaal | 2,2 % | 6,9 % | 3,5 % | -6,8 % | 0,4 % | 4,0 % | 0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 938 355 € · 98,3 %
- Põhivara 16 271 € · 1,7 %
- Lühiajalised kohustised 195 286 € · 20,5 %
- Omakapital 759 340 € · 79,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 76 640 € | 6 856 € | 709 573 € | 2 |
| II kv 2026 | 66 361 € | 6 856 € | 608 374 € | 2 |
| I kv 2026 | 61 124 € | 7 094 € | 485 005 € | 2 |
| IV kv 2025 | 59 192 € | 6 967 € | 692 481 € | 2 |
| III kv 2025 | 63 042 € | 6 945 € | 623 308 € | 2 |
| II kv 2025 | 70 722 € | 6 577 € | 611 169 € | 2 |
| I kv 2025 | 66 117 € | 6 882 € | 590 138 € | 2 |
| IV kv 2024 | 60 221 € | 6 334 € | 682 817 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 25 547 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 285 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 8,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 236 524 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 197 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 2 152,67 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 2152.67 €
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10128059 / 9
-
27.09.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10128059 / 8
-
21.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10128059 / 7
-
21.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10128059 / M1
-
11.09.2018Muutmiskanne Ä 10128059 / 6
-
12.03.2018Muutmiskanne Ä 10128059 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10128059 / 4
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10128059 / 3
-
23.04.2009Muutmiskanne Ä 128059 / 2
-
13.04.2009Esmakanne Ä 128059
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.01.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |