OÜ Plinker
Registrisse kantud 11628411OÜ Plinker (registrikood 11628411) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala lemmikloomade hooldamine (EMTAK 96991). 2025. aasta müügitulu oli 44 320 eurot ja puhaskasum -8 037 eurot, bilansimaht 500 268 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merle Mererand. Juhatuse liige on Merle Mererand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.04.2009 (17 a 6 k) · Jahu tn 1/1, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE101609999 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101609999
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lemmikloomade hooldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -18,1 % | 2024: -36,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,6 % | 2024: -8,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,8 % | 2024: 30,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +29,1 % | 2024: +45,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 44 320 | 34 325 | 23 547 | 21 515 | 47 907 | 23 859 | 16 388 |
| Puhaskasum | -8 037 | -12 355 | -7 453 | 5 455 | 22 997 | 11 262 | 106 485 |
| Käibevara | 1 230 | 10 558 | 17 970 | 14 620 | 8 170 | 8 554 | 698 |
| Põhivara | 499 038 | 496 757 | 438 396 | 326 384 | 288 424 | 293 043 | 198 637 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 500 268 | 507 315 | 456 366 | 341 004 | 296 594 | 301 597 | 199 335 |
| Kohustised kokku | 355 977 | 354 987 | 291 683 | 168 868 | 129 913 | 157 913 | 66 913 |
| Omakapital | 144 291 | 152 328 | 164 683 | 172 136 | 166 681 | 143 684 | 132 422 |
| Kasumimarginaal | -18,1 % | -36,0 % | -31,7 % | 25,4 % | 48,0 % | 47,2 % | 649,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 230 € · 0,2 %
- Põhivara 499 038 € · 99,8 %
- Lühiajalised kohustised 3 240 € · 0,6 %
- Pikaajalised kohustised 352 737 € · 70,5 %
- Omakapital 144 291 € · 28,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 71,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
96991 Lemmikloomade hooldamine põhitegevus 33 701 €
-
55202 Puhkemajad 10 619 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 620 € | 3 187 € | 38 414 € | 3 |
| II kv 2026 | 5 079 € | 3 215 € | 25 701 € | 3 |
| I kv 2026 | 8 267 € | 3 259 € | 29 129 € | 3 |
| IV kv 2025 | 1 759 € | 1 471 € | 3 293 € | 3 |
| III kv 2025 | 1 986 € | 0 € | 24 057 € | 1 |
| II kv 2025 | 455 € | 0 € | 9 163 € | 0 |
| I kv 2025 | 9 € | 0 € | 9 146 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 34 827 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 540 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 062 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 805 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 681 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10128144 / 9
-
21.09.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10128144 / 8
-
06.04.2021Muutmiskanne Ä 10128144 / 7
-
07.06.2019Muutmiskanne Ä 10128144 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10128144 / 5
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10128144 / 4
-
14.01.2016Muutmiskanne Ä 10128144 / 3
-
03.07.2012Muutmiskanne Ä 10128144 / 2
-
14.04.2009Esmakanne Ä 128144
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |