Dedmoros OÜ
Registrisse kantud 11628925Dedmoros OÜ (registrikood 11628925) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala põranda- ja seinakatete paigaldus (EMTAK 43331). 2025. aasta müügitulu oli 34 150 eurot ja puhaskasum -4 772 eurot, bilansimaht 11 498 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Martin Liiva. Juhatuse liige on Martin Liiva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.04.2009 (17 a 6 k) · Järve tn 14, Tallinn, 11314
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Põranda- ja seinakatete paigaldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,0 % | 2024: -37,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -43,9 % | 2024: -78,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,6 % | 2024: 94,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 18,5 | 2024: 17,5 |
| Müügitulu kasv | +4,9 % | 2024: −13,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 150 | 32 540 | 37 622 | 35 422 | 38 654 | 39 019 | 31 030 |
| Puhaskasum | -4 772 | -12 289 | 951 | 4 542 | 7 684 | 6 056 | 2 395 |
| Käibevara | 11 498 | 16 601 | 27 939 | 26 988 | 22 446 | 14 763 | 8 707 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 498 | 16 601 | 27 939 | 26 988 | 22 446 | 14 763 | 8 707 |
| Kohustised kokku | 620 | 951 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 10 878 | 15 650 | 27 939 | 26 988 | 22 446 | 14 763 | 8 707 |
| Kasumimarginaal | -14,0 % | -37,8 % | 2,5 % | 12,8 % | 19,9 % | 15,5 % | 7,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 498 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 620 € · 5,4 %
- Omakapital 10 878 € · 94,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 18,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 985 € | 1 048 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 962 € | 1 023 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 962 € | 1 023 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 641 € | 682 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 073 € | 1 134 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 296 € | 1 355 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemJärve tn 14, Tallinn, 11314
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10127717 / 7
-
14.04.2021Muutmiskanne Ä 10127717 / 6
-
04.10.2018Muutmiskanne Ä 10127717 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10127717 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10127717 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10127717 / 2
-
15.04.2009Esmakanne Ä 127717
-
03.04.2009Esmakanne Ä 127717 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 13.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |