Aovalgus OÜ
Registrisse kantud 11629630Aovalgus OÜ (registrikood 11629630) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 43 848 eurot ja puhaskasum 7 078 eurot, bilansimaht 65 120 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Teosamm OÜ. Juhatuse liige on Enno Lepvalts. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.04.2009 (17 a 6 k) · Kurni tn 29, Tallinn, 11623
Registriandmed KMKR EE101355599 · osakapital 6 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101355599
- Osakapital
- 6 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,1 % | 2024: 28,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,2 % | 2024: 32,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 46,8 % | 2024: 94,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 9,4 |
| Müügitulu kasv | +64,5 % | 2024: +7,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 848 | 26 652 | 24 742 | 22 090 | 18 708 | 19 057 | 19 343 |
| Puhaskasum | 7 078 | 7 677 | 121 | -7 022 | 3 962 | 5 026 | 9 857 |
| Käibevara | 9 839 | 13 540 | 6 327 | 12 004 | 4 722 | 5 852 | 8 903 |
| Põhivara | 55 281 | 11 282 | 15 383 | 16 688 | 36 562 | 35 345 | 17 577 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 65 120 | 24 822 | 21 710 | 28 692 | 41 284 | 41 197 | 26 480 |
| Kohustised kokku | 34 659 | 1 438 | 6 017 | 13 121 | 18 690 | 22 565 | 12 867 |
| Omakapital | 30 461 | 23 384 | 15 693 | 15 571 | 22 594 | 18 632 | 13 613 |
| Kasumimarginaal | 16,1 % | 28,8 % | 0,5 % | -31,8 % | 21,2 % | 26,4 % | 51,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 839 € · 15,1 %
- Põhivara 55 281 € · 84,9 %
- Lühiajalised kohustised 9 551 € · 14,7 %
- Pikaajalised kohustised 25 108 € · 38,6 %
- Omakapital 30 461 € · 46,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 53,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62901 Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused põhitegevus 26 525 €
-
74141 Muu disainerite tegevus 15 790 €
-
74201 Fotograafia 1 411 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 122 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 305 € | 2 085 € | 8 475 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 769 € | 2 176 € | 15 438 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 781 € | 2 291 € | 9 553 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 3 022 € | 13 464 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 265 € | 597 € | 9 088 € | 1 |
| II kv 2025 | 914 € | 910 € | 16 590 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 763 € | 671 € | 5 927 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 501 € | 510 € | 6 436 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 768 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 695 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 90,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 27,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 825 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 337 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Enno Lepvalts
- Vesiir OÜ Osanik
- Account Studio OÜ Juhatuse liige
- Vesiiri Äriteenused OÜ Juhatuse liige
- Macario OÜ Juhatuse liige
- Raamatupidajad OÜ Juhatuse liige
- Celveston OÜ Juhatuse liige
- Covemar OÜ Juhatuse liige
- Teosamm OÜ Juhatuse liige
-
Jana Miller
- Vesiir OÜ Tegelik kasusaaja
- Account Studio OÜ Tegelik kasusaaja
- Vesiiri Äriteenused OÜ Tegelik kasusaaja
- Macario OÜ Tegelik kasusaaja
- Raamatupidajad OÜ Tegelik kasusaaja
- Celveston OÜ Tegelik kasusaaja
- Covemar OÜ Tegelik kasusaaja
- Teosamm OÜ Tegelik kasusaaja
-
Teosamm OÜ
- Account Studio OÜ Osanik
- Celveston OÜ Osanik
- Sense Holding OÜ Osanik Pankrotis
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Teosamm OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKurni tn 29, Tallinn, 11623
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 866 |
| Toetused kokku | 866 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 866 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.10.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10128269 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10128269 / 9
-
24.04.2019Muutmiskanne Ä 10128269 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10128269 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10128269 / 6
-
31.01.2017Muutmiskanne Ä 10128269 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10128269 / 4
-
01.02.2016Muutmiskanne Ä 10128269 / M1
-
01.02.2016Muutmiskanne Ä 10128269 / 3
-
02.12.2011Muutmiskanne Ä 10128269 / 2
-
17.04.2009Esmakanne Ä 128269
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |