PROFFIN OÜ
Registrisse kantud 11636304PROFFIN OÜ (registrikood 11636304) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus (EMTAK 96231). 2024. aasta müügitulu oli 25 983 eurot ja puhaskasum 8 369 eurot, bilansimaht 33 529 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaarel Koitla. Juhatuse liige on Kaarel Koitla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.04.2009 (17 a 6 k) · Lepa tn 14, Pärnu linn, 80038
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 32,2 % | 2023: 39,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,7 % | 2023: 54,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,0 % | 2023: 67,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2023: 3,1 |
| Müügitulu kasv | −0,9 % | 2023: +20,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +9,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 25 983 | 26 215 | 21 832 | 17 819 | 13 210 | 16 709 |
| Puhaskasum | 8 369 | 10 275 | 5 412 | 4 404 | 2 003 | 3 517 |
| Käibevara | 23 059 | 27 623 | 21 382 | 16 306 | 14 965 | 13 334 |
| Põhivara | 10 470 | 120 | 263 | 405 | 284 | 623 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 529 | 27 743 | 21 645 | 16 711 | 15 249 | 13 957 |
| Kohustised kokku | 10 066 | 8 944 | 9 400 | 7 412 | 1 627 | 2 338 |
| Omakapital | 23 463 | 18 799 | 12 245 | 9 299 | 13 622 | 11 619 |
| Kasumimarginaal | 32,2 % | 39,2 % | 24,8 % | 24,7 % | 15,2 % | 21,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 23 059 € · 68,8 %
- Põhivara 10 470 € · 31,2 %
- Lühiajalised kohustised 10 066 € · 30,0 %
- Omakapital 23 463 € · 70,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
96231 Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus põhitegevus 18 663 €
-
69202 Raamatupidamine, maksualane nõustamine 7 320 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 299 € | 428 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 287 € | 419 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 111 € | 391 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 269 € | 392 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 280 € | 400 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 269 € | 392 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 972 € | 573 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 262 € | 378 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 100 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 143 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 143,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 274 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLepa tn 14, Pärnu linn, 80038
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30037929 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30037929 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30037929 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30037929 / 3
-
20.01.2012Muutmiskanne Ä 30037929 / 2
-
16.04.2009Esmakanne Ä 37929
-
15.04.2009Esmakanne Ä 37929 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 06.10.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.10.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 11.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 02.01.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |