Metsa ABC OÜ
Registrisse kantud 11640855Metsa ABC OÜ (registrikood 11640855) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Jädivere küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 336 429 eurot ja puhaskasum 56 252 eurot, bilansimaht 169 274 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lauri Alu. Juhatuse liige on Lauri Alu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.04.2009 (17 a 5 k) · Reimeri, Jädivere küla, 78013
Registriandmed KMKR EE102262542 · osakapital 2 686 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102262542
- Osakapital
- 2 686 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 16,7 % | 2024: -2,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,7 % | 2024: -5,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,6 % | 2024: 94,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 60,1 | 2024: 11,9 |
| Müügitulu kasv | +17,7 % | 2024: −57,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 336 429 | 285 832 | 664 730 | 1 320 291 | 1 179 086 | 222 670 | – |
| Puhaskasum | 56 252 | -6 199 | -35 140 | 112 968 | 28 559 | 45 612 | 0 |
| Käibevara | 142 770 | 78 921 | 125 837 | 242 912 | 103 721 | 104 250 | 2 650 |
| Põhivara | 26 504 | 38 365 | 15 076 | 15 297 | 17 115 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 169 274 | 117 286 | 140 913 | 258 209 | 120 836 | 104 250 | 2 650 |
| Kohustised kokku | 2 375 | 6 639 | 24 067 | 106 223 | 81 818 | 55 988 | – |
| Omakapital | 166 899 | 110 647 | 116 846 | 151 986 | 39 018 | 48 262 | 2 650 |
| Kasumimarginaal | 16,7 % | -2,2 % | -5,3 % | 8,6 % | 2,4 % | 20,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 142 770 € · 84,3 %
- Põhivara 26 504 € · 15,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 375 € · 1,4 %
- Omakapital 166 899 € · 98,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 60,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 297 € | 1 164 € | 40 612 € | 1 |
| II kv 2026 | 6 731 € | 1 094 € | 69 000 € | 1 |
| I kv 2026 | 8 063 € | 1 049 € | 60 302 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 430 € | 1 031 € | 46 853 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 407 € | 1 049 € | 61 444 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 829 € | 1 085 € | 123 141 € | 1 |
| I kv 2025 | 18 942 € | 1 043 € | 122 917 € | 1 |
| IV kv 2024 | 7 303 € | 1 012 € | 106 359 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 432 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 388 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 89,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 3,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 537 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 746 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 tasutud
- 29.09.2026 3 867,30 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemReimeri, Jädivere küla, 78013
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 80. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Rapla maakond 33,7 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Maksuvõlg tasutud
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10128649 / 13
-
28.10.2022Muutmiskanne Ä 10128649 / 12
-
07.01.2022Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 10128649 / 11
-
21.10.2020Muutmiskanne Ä 10128649 / 10
-
29.09.2020Muutmiskanne Ä 10128649 / M1
-
22.05.2020Muutmiskanne Ä 10128649 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10128649 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10128649 / 7
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10128649 / 6
-
16.12.2009Muutmiskanne Ä 128649 / 5
-
06.07.2009Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 128649 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |