iTSF OÜ
Registrisse kantud 11644077iTSF OÜ (registrikood 11644077) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 115 576 eurot ja puhaskasum -31 469 eurot, bilansimaht 381 798 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mihhail Dunajev. Juhatuse liige on Mihhail Dunajev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.05.2009 (17 a 5 k) · Randla tn 23, Tallinn, 10311
Registriandmed KMKR EE101460837 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101460837
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -27,2 % | 2024: 2,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,3 % | 2024: 0,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 242,9 | 2024: 189,7 |
| Müügitulu kasv | −24,2 % | 2024: −4,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 576 | 152 530 | 160 350 | 201 090 | 146 635 | 112 040 | 115 420 |
| Puhaskasum | -31 469 | 3 200 | 35 867 | 11 939 | 81 335 | 42 795 | 91 689 |
| Käibevara | 184 620 | 228 414 | 323 247 | 333 113 | 362 429 | 314 002 | 241 578 |
| Põhivara | 197 178 | 238 378 | 279 578 | 320 778 | 301 880 | 269 040 | 298 600 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 381 798 | 466 792 | 602 825 | 653 891 | 664 309 | 583 042 | 540 178 |
| Kohustised kokku | 760 | 1 204 | 2 001 | 1 813 | 1 790 | 1 858 | 1 788 |
| Omakapital | 381 038 | 465 588 | 600 824 | 652 078 | 662 519 | 581 184 | 538 390 |
| Kasumimarginaal | -27,2 % | 2,1 % | 22,4 % | 5,9 % | 55,5 % | 38,2 % | 79,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 184 620 € · 48,4 %
- Põhivara 197 178 € · 51,6 %
- Lühiajalised kohustised 760 € · 0,2 %
- Omakapital 381 038 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 242,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 636 € | 373 € | 35 266 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 282 € | 373 € | 35 608 € | 0 |
| I kv 2026 | 5 468 € | 373 € | 36 418 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 092 € | 373 € | 38 903 € | 0 |
| III kv 2025 | 17 295 € | 373 € | 71 755 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 358 € | 564 € | 48 777 € | 0 |
| I kv 2025 | 30 710 € | 615 € | 30 601 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 356 € | 364 € | 41 839 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 879 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 124 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 6,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 755 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.07.2026Muutmiskanne Ä 10129019 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10129019 / 10
-
15.03.2020Muutmiskanne Ä 10129019 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10129019 / 8
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10129019 / 7
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10129019 / 6
-
01.10.2012Muutmiskanne Ä 10129019 / 5
-
09.11.2011Muutmiskanne Ä 10129019 / 4
-
18.05.2011Muutmiskanne Ä 10129019 / 3
-
17.09.2010Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10129019 / 2
-
06.05.2009Esmakanne Ä 129019
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |