OÜ Ergoron
Registrisse kantud 11645740OÜ Ergoron (registrikood 11645740) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46191). 2025. aasta müügitulu oli 1 169 293 eurot ja puhaskasum 115 790 eurot, bilansimaht 263 658 eurot. Juhatuse liikmed on Peeter Luur, Rein Koor. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.2009 (17 a 5 k) · Pilvetee tn 4, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE101342641 · osakapital 2 700 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101342641
- Osakapital
- 2 700 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,9 % | 2024: 9,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 97,0 % | 2024: 95,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,3 % | 2024: 34,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +32,5 % | 2024: +8,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 169 293 | 882 695 | 817 513 | 753 898 | 515 786 | 720 469 | 575 749 |
| Puhaskasum | 115 790 | 80 168 | 58 282 | 4 038 | 2 875 | 20 017 | 23 366 |
| Käibevara | 155 629 | 92 142 | 232 943 | 178 026 | 171 947 | 177 225 | 133 779 |
| Põhivara | 108 029 | 147 310 | 51 174 | 26 468 | 49 706 | 146 532 | 183 243 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 263 658 | 239 452 | 284 117 | 204 494 | 221 653 | 323 757 | 317 022 |
| Kohustised kokku | 144 264 | 155 849 | 70 682 | 49 341 | 70 538 | 140 501 | 153 783 |
| Omakapital | 119 394 | 83 603 | 213 435 | 155 153 | 151 115 | 183 256 | 163 239 |
| Kasumimarginaal | 9,9 % | 9,1 % | 7,1 % | 0,5 % | 0,6 % | 2,8 % | 4,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 155 629 € · 59,0 %
- Põhivara 108 029 € · 41,0 %
- Lühiajalised kohustised 76 134 € · 28,9 %
- Pikaajalised kohustised 68 130 € · 25,8 %
- Omakapital 119 394 € · 45,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 41,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 895 € | 6 816 € | 266 662 € | 4 |
| II kv 2026 | 6 703 € | 6 816 € | 409 198 € | 4 |
| I kv 2026 | 6 023 € | 6 905 € | 127 882 € | 4 |
| IV kv 2025 | 31 004 € | 8 542 € | 249 823 € | 4 |
| III kv 2025 | 7 743 € | 8 664 € | 392 857 € | 4 |
| II kv 2025 | 8 119 € | 8 233 € | 512 477 € | 4 |
| I kv 2025 | 7 639 € | 8 078 € | 233 345 € | 4 |
| IV kv 2024 | 24 593 € | 7 770 € | 224 601 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 965 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 272 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 115,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 88 887 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 092 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peeter Luur
- iC OÜ Tegelik kasusaaja
- FIXMIX OÜ Juhatuse liige
- osaühing Heep Juhatuse liige
-
Raily Luur
- iC OÜ Osanik
- Rein Koor
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 14 638 | 42 195 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Tartu Valla Haldus · maksed 4 712 €
- Päästeamet · maksed 3 222 €
- Lääne-Harju Vallavalitsus · maksed 1 473 €
- Hiiumaa Vallavalitsus · maksed 1 178 €
- OÜ Strantum · maksed 1 178 €
- Mulgi Vallavalitsus · maksed 589 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10129229 / 13
-
09.03.2019Muutmiskanne Ä 10129229 / 12
-
06.03.2019Muutmiskanne Ä 10129229 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10129229 / 11
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10129229 / 10
-
01.03.2017Muutmiskanne Ä 10129229 / 9
-
23.12.2013Muutmiskanne Ä 10129229 / 8
-
16.08.2010Muutmiskanne Ä 10129229 / 7
-
11.08.2010Muutmiskanne Ä 10129229 / M1
-
18.01.2010Muutmiskanne Ä 129229 / 6
-
17.07.2009Muutmiskanne Ä 129229 / 5
-
07.07.2009Esimene, deklaratiivne ümberkujundamiskanne Ä 129229 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |